Gaminggen.tr Sıvı Soğutma Problemi!

Sinan öney

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar Sayın hocam,

Sizin daha önce tanıttığıniz site beni mağdur etti. PC topladım o siteden nzxt marka m22 kraken sıvı soğutucu arıza yaptı teknik servis yapılmayacağını söyledi ve üretimi yok diyip bana iki seçenek sundular Corsair marka h100 ve h 150 modelinden birini seçip size gönderelim dediler bende birini seçtim ve şimdi bana diyorlar o ürün 3 fanli fiyatı 6000 TL peki benim 592 TL civarında aldığım ürün için iade keseceklerini söylediler 3520 TL suanki fiyatı mağduriyet yaşadım.

Sizinle paylaşmak istedim hocam.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Bu tip benzer durumlar pek çok web sitesinde yaşanabiliyor hocam. Eğer tatmin edici cevap vermiyorlarsa ve haklı olduğunuzu düşünüyorsanız tüketici hakem heyetine başvurun. En doğru yolu oradan izleniyor.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Merhabalar Sayın hocam,

Sizin daha önce tanıttığıniz site beni mağdur etti. PC topladım o siteden nzxt marka m22 kraken sıvı soğutucu arıza yaptı teknik servis yapılmayacağını söyledi ve üretimi yok diyip bana iki seçenek sundular Corsair marka h100 ve h 150 modelinden birini seçip size gönderelim dediler bende birini seçtim ve şimdi bana diyorlar o ürün 3 fanli fiyatı 6000 TL peki benim 592 TL civarında aldığım ürün için iade keseceklerini söylediler 3520 TL suanki fiyatı mağduriyet yaşadım.

Sizinle paylaşmak istedim hocam.
Teknik servis iade/ değişim kağıdı çıkarttı mı ?

KS

Sinan öney

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu tip benzer durumlar pek çok web sitesinde yaşanabiliyor hocam. Eğer tatmin edici cevap vermiyorlarsa ve haklı olduğunuzu düşünüyorsanız tüketici hakem heyetine başvurun. En doğru yolu oradan izleniyor.
10 iş günüm daha var onu bekliyorum sonra tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
10 iş günüm daha var onu bekliyorum sonra tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım

Üzülerek söylüyorum ki bu tip durumlarda aynı ürün yoksa tüketici mağdur oluyor hocam maalesef. O zaman garantinin ne anlamı kalıyor ki..

KS

Sinan öney

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bunlar alt ürünü vermek istiyorlarmış bende üst modelini istedim bunlar para iadesi yapicaz diyorlar

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Teknik servis değişim kağıdı çıkarttı ama onlar elinde olmadığını söylüyor
Hocam eğer değişim ve iade kağıdı çıktıysa tüketici hakem heyetine yapıştırın gitsin e devletten. Kanuna göre aynı ya da üst ürünü vermek zorundalar yok öyle ya para ya düşük ürün mantığı. Süreç uzun sürüyor ama bilginiz olsun 6 aya kadar yolu var.

KS

Sinan öney

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Teşekkürler hocam telefon bekliyorum onlardan şikayet var a da yazdım konuyu

KS

Sinan öney

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Onların kendi sundukları ürünü tercih etmeme rağmen gönderiyorlar

KS

Sinan öney

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
592. TL ye ürünü almışım şuan ki piyasada bulduğum en ucuzu 3520 TL siz olsanız ne yapardınız diyorum cvp vermiyorlar

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
592. TL ye ürünü almışım şuan ki piyasada bulduğum en ucuzu 3520 TL siz olsanız ne yapardınız diyorum cvp vermiyorlar
Haklısınız hocam, gayet anlıyorum ya aynı klasmanda bir ürün versinler h150 anladığım kadarıyla işinizi görüyor ya da iade kabul etmeyin tüketici hakem heyetine başvurun süre uzun ama ürünün hiç olmasından iyidir

KS

Sinan öney

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Etmiycem zatende adam iade kesicem diye tehdit ediyo ne kadar gülünç bir durum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri