Soru Gaminggen'den Alışveri̇ş Yapanlar Yardımcı Olabi̇li̇r Mi̇ ?

okan.c

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
58
Arkadaşlar Gaming.gen daha önce alışveriş yapan biri varmı acaba? Sistemi sipariş verdim üretim aşamasında görünüyor. İnternetten sitenin yorumlara baktım iyide var kötüde. Bozuk veya hatalı mal gönderdi diye yazan çok kişi var. 27 Nisanda verdim siparişi 5 iş günü içinde hazır olur dediler bekliyorum.

LeqeWjin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
bende sistem alacağım bende merak ediyorum aynı konuyu

eyüpcan yalçın

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Arkadaşlar Gaming.gen daha önce alışveriş yapan biri varmı acaba? Sistemi sipariş verdim üretim aşamasında görünüyor. İnternetten sitenin yorumlara baktım iyide var kötüde. Bozuk veya hatalı mal gönderdi diye yazan çok kişi var. 27 Nisanda verdim siparişi 5 iş günü içinde hazır olur dediler bekliyorum.
Merhaba,bende kendi kullandığım sistemi 2 hafta önce Geming.gen.tr den aldım ve elime sağlam bir şekilde ulaştı 1 haftadır kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım.

Kemo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
127
Monitör ve klavye aldım daha önce ikisi de sorunsuz ulaştı elime. Ghosting, ölü piksel, ışık sızması vb yoktu

goktancelik

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
49
Gaming gen en güvenilir bilgisayar satıcılarından biridir elbette her firmada olduğu gibi sorunlar olacaktır bir çok kez alışveriş yaptım bir sorunla karşılaşmadım sadece kargoya 5 iş günü diyorlar ya en son gün veriyorlar 5. Gün kargoya geç verme dışında bir sorunla karşılaşmadım

utkuAA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
12
bende 30 nisanda aldım hazırlanıyor gözukuyor

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
bayram indirimde cok yogunlar max 2 hafta icinde elinize geciyor sistem. sikayetler diğer sitelere göre cok cok aaz

ve hatırlatayım sistemi alanlar sadece sizler değilsiniz yüzlerce insan alıyorlar ve zor yetisiyorlar

yakup747

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
İmzamda ki sistemi 6 Nisan da şipariş vermiştim , 15 Nisanda geldi. Evet binlerce liralık siparişler veriyoruz adamlar bi haber bile vermiyorlar. Sadece siparişin kargolandığı zaman sms geliyor.
Parçalar, kutuları ,faturası vs hiçbir sorun çıkmadı bende. Sistemi de sorunsuz kullanıyorum.

anildemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
dostum gaming.gen.tr güvenilir bir yer, ama gönderim yapılacak adrese başka siparişlerde vardır diye ve sistem kontrolleri yapılacağından senin sistem kontrolünün sırasının gelmemesinden kaynaklı süre uzamış olabilir. Kaldı ki kargolar sürekli çalışan kurumlar ve araya 1 mayıs girdi. Kargolarda 1 gün 1 hafta gibi kaymalara neden olabiliyor. Ben de bi 2 hafta beklemiştim siparişimi gaming.gen'den..

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri