Gaminggentr siparişim

Hüdayi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar Merhaba Gaminggen tr den sipariş ettim ULTIMA 12100F sistemi 25 Eylül de havale yoluyla sipariş ettim 26 Eylül pazartesi saat 11.02 de onaylandı ve sistem durumum hazırlanıyor olarak gördüm iyi güzel dedim en geç çarşamba günü elimde olur dedim çarşamba günü aradıgım da perşembe denildi gelmedi ve perşembe gününe kadar siteden baktım da hala sistem hazırlanıyor die gözüküyor ardıgım da ise cok yogunluk oldunu belirttiler tamam sorun yok anlayışla karşıladım çünkü orda tek ben vermedimin sipariş bilincindeyim ama perşembe gününden cumaya cumadan salı günü bizi saat öglen 11 de arayın dendi aradıgım da kimse açmadı dedim daha iş saatleri deil dedim yani bugün 13.00 da yine arıycam tek merak ettim bugün ne zamana erteliycekleri yani 8 gün bi sistemi nasıl hergün teste sokup montaj edior anlamdım magazaya gidmelimiyim bu konuda ne yapmalıyım lütfen birisi fikir verebilir mi

Meraklı Genç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
54
Aynı durum PCKolik'te Hero sisteminde yaşandı. Bir anda çok fazla yoğunluk gelince 2 haftada mi yolladılar sistemi ne. GamingGenTr'de bir çok bilgisayarda indirim yapınca aynı şekilde çok yoğunluk olmuş olabilir bence biraz daha bekleyin bu hafta verilmezse pazartesi gidersiniz

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Arkadaşlar Merhaba Gaminggen tr den sipariş ettim ULTIMA 12100F sistemi 25 Eylül de havale yoluyla sipariş ettim 26 Eylül pazartesi saat 11.02 de onaylandı ve sistem durumum hazırlanıyor olarak gördüm iyi güzel dedim en geç çarşamba günü elimde olur dedim çarşamba günü aradıgım da perşembe denildi gelmedi ve perşembe gününe kadar siteden baktım da hala sistem hazırlanıyor die gözüküyor ardıgım da ise cok yogunluk oldunu belirttiler tamam sorun yok anlayışla karşıladım çünkü orda tek ben vermedimin sipariş bilincindeyim ama perşembe gününden cumaya cumadan salı günü bizi saat öglen 11 de arayın dendi aradıgım da kimse açmadı dedim daha iş saatleri deil dedim yani bugün 13.00 da yine arıycam tek merak ettim bugün ne zamana erteliycekleri yani 8 gün bi sistemi nasıl hergün teste sokup montaj edior anlamdım magazaya gidmelimiyim bu konuda ne yapmalıyım lütfen birisi fikir verebilir mi
Merhaba, ben de gaming gen tr den 25'i akşamı sipariş verdim. Ben de aynı süreci yaşadım. Canlı destek ile iletişime geçtiğimde gün gün ertelediler yoğunluk sebebiyle. Ben de müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim, montaj sırasında olduğunu bugün montaj edileceğini söylediler. Ertesi gün tekrar aradım, müşteri hizmetlerindeki Hakan Bey ile görüştüm tekrar. Aynı gün kargoya verileceği söylendi ve o akşam kargoya verilmiş. Kargo elime sorunsuz ulaştı. Sabırsızlanmanızı anlıyorum fakat endişeye kapılmanıza gerek yok. Ürün sorunsuz bir şekilde gönderilecektir.

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
142
Gaming gende yalnış olmaz hocam. Epey alışveriş yaptım. Son 1 aydır kargolar geç çıkıyor yoğunluktan dolayı o da iptal ederseniz kabul ederler hemen içiniz rahat olsun.

KS

Hüdayi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Gaming gende yalnış olmaz hocam. Epey alışveriş yaptım. Son 1 aydır kargolar geç çıkıyor yoğunluktan dolayı o da iptal ederseniz kabul ederler hemen içiniz rahat olsun.
iptal edersem beklemesi var felan zaten perşembe gelicek denildi gelmesse iptal ederim 1 gün daha bekleyelim bakalım nolcak

theory of a dead man

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
109
Yüzyüze iletişim her zaman iyidir. İmkanınız varsa mağazaya gidin konuşun hatta mağazadan teslim alın kargo ile uğraşmayın.

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Hocam muhtemelen yoğunluktandir. Çünkü ben monitör almıştım gamingentrden ve adamlar 1 gün sonra hemen gönderdiler(İstanbul'da yaşamıyorum)

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
621
Ben zamanında her hangi bir yoğunluk yokken indirimden alakasız bir zamanda sistem almıştım İtopya'dan 2. Hafta perşembe gelmişti, bir hafta sonra arkadaş aynı sistemi aldı 1 hafta içinde geldi. Yani yoğunluktan mıdır bilmiyorum ama gelir bir şekilde değişiyor :) Bu arada geçen hafta mağazaya gittim, pekte yoğun gözükmüyorlardı kasadaki 2 kişi sohbet ediyordu başkada kimse yoktu zaten :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri