Garip bi olay oldu

benPnslin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Merhabalar bugün Spotify premium yenilenecekti

paparadan bakayım dedim çekmiş mi diye bi baktım dün biri benim hesabımdan para çekmiş
Google üzerinden robloxa 34 tl değerinde premium almış (JSJZKXKLS ROBLOX AMA)

dedim acaba ben yanlışlıkla falan mı aldım ama yok Googleda ödeme geçmişinde de yok ama paparada dekontum falan var panik yaptım

dün sınıfta(lisedeyim) bırakmıştım cüzdanımı acaba birisi alıp yazmış olabilir mi bunu öğrenmenin bir yolu yordamı var mı ya da Google a iade talebi gönderdim kabul edilir mi yardımcı olabilecek var mı

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Merhabalar bugün Spotify premium yenilenecekti

paparadan bakayım dedim çekmiş mi diye bi baktım dün biri benim hesabımdan para çekmiş
Google üzerinden robloxa 34 tl değerinde premium almış (JSJZKXKLS ROBLOX AMA)

dedim acaba ben yanlışlıkla falan mı aldım ama yok Googleda ödeme geçmişinde de yok ama paparada dekontum falan var panik yaptım

dün sınıfta(lisedeyim) bırakmıştım cüzdanımı acaba birisi alıp yazmış olabilir mi bunu öğrenmenin bir yolu yordamı var mı ya da Google a iade talebi gönderdim kabul edilir mi yardımcı olabilecek var mı
Kartın şifresini değiştirin.
Geri iade yapılacağını zannetmem nedeni de o para kullanılmışsa eğer yapılmaz

KS

benPnslin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
hocam kart yanımda içinde para da var ama sorun şu biri kartın üzerinde yazan numarayı CVC yi falan almış işlem yapıyor herhalde

Hocam lisedeki adam roblox oynuyorsa durum 34 TLden daha vahim olabilir. :D
aynen öyle hocam ya vallaha inşallah bizim sınıftakilerle alakası yoktur durumun öyleyse çok daha kötü

Google satın alma politikasında alınan uygulamalar falan 48 saat içerisinde iade edilirse para iadesi yapılır tarzında bir bilgi görmüştüm ama benim hesabıma değil bu harcama orası sıkıntı

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Kart bilginizi alan biri yapmış olabilir. Google başvuru yaparak, düşük ihtimalle işlemin yapıldığı adres ve hesapla ilgili bilgi paylaşabilir. Yeni kart talebinde bulunun. Şikayetçi olsanız uzun zaman alsa bile ortaya çıkar, bu sefer bulunan kişi hakkında işlem yapılır. Arkadaş ortamından şüpeleniliyorsa, gözlerini korkutmak için savcılığa gidip suç duyurusunda bulunacağım deyin. Nasılsa google üzerinden yaptığı için mail ve telefon imei bulunur diyerek bir yoklayın.

KS

benPnslin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Kart bilginizi alan biri yapmış olabilir. Google başvuru yaparak, düşük ihtimalle işlemin yapıldığı adres ve hesapla ilgili bilgi paylaşabilir. Yeni kart talebinde bulunun. Şikayetçi olsanız uzun zaman alsa bile ortaya çıkar, bu sefer bulunan kişi hakkında işlem yapılır. Arkadaş ortamından şüpeleniliyorsa, gözlerini korkutmak için savcılığa gidip suç duyurusunda bulunacağım deyin. Nasılsa google üzerinden yaptığı için mail ve telefon imei bulunur diyerek bir yoklayın.
abi sorunum şu ailemden gizli bir şekilde paparama para yüklüyorum aslında benim durumum daha vahim yeni kart işi sorun

siz bana adres bulma konusu nasıl yapılır biraz yardımcı olabilir misiniz

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
abi sorunum şu ailemden gizli bir şekilde paparama para yüklüyorum aslında benim durumum daha vahim yeni kart işi sorun

İptal edip dijital olarak kullanın sadece. Telefonda uygulama şifresini giremeden kimse kullanamaz.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761

Kartın şifresini değiştirin olmazsa alışverişleriniz sanal kart ile yapın.

KS

benPnslin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
İptal edip dijital olarak kullanın sadece. Telefonda uygulama şifresini giremeden kimse kullanamaz.
Googleye iade talebinde bulundum parayı.Çünkü kart benim ve Google üzerinden işlem de yapmıştım o kartla

Googleye iade talebinde bulundum parayı.Çünkü kart benim ve Google üzerinden işlem de yapmıştım o kartla
iade talebinde adres bilgisi falan verilmez herhalde

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305

iade talebinde adres bilgisi falan verilmez herhalde
İade yapmadım hiç google üstünden ama istese bile, belge göndermiyor sadece adres teyiti için. Sizi zor durumda bırakmaz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri