Geforce Experince Ayrıntı Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugur.gozaydin

Co Admin
Co Admin
Katılım
11 Eki 2017
Mesajlar
37,769
Tepki
3,022
Konum
34 | İstanbul Anadolu
  • Expreince yazılımından GİRİŞ SAYFASI kısmında sağ üstte dikey 3 nokta üst üste var. Buna tıklayıp oyun ve uygulamaları tara yazısına tıklayıp ve tarama bitince tekrar kontrol edin.
  • İşe yaramaz ise STEAM Kullanıcı verilerini temizleyin. C:\\Program Files\Steam\Kullanıcı verisi bu konumda olması gerek. Buradaki klasörlerden numara olmayanları silip sistemi yeniden başlatıp tekrar deneyin.
  • İşe yaramaz ise DDU yazılımını indirin ve ekran kartı sürücünüzü Windows 'u Güvenli mod ile başlatıp bu yazılım ile silin. Sistem normal başlayınca önce Windows Ayarları > Günvelleştirme ve Güvenlik > Windows Update kısmından Güncelleştirmeleri 7 günlüğüne duraklat deyin ki kendisi kurmaya çalışmasın ekran kartı sürücüsünü. Daha sonra Denetim Masası\Programlar\Programlar ve Özellikler bu konumdan NVIDIA ile ilgili başka bir yazılım var mı bakın varsa kaldırın. Daha sonra siz NVIDIA adresinden sürücünüzü kendiniz indirip kurun. Kurulum bitince tekrar yeniden başlatıp sistemi kontrol edin.
 

ugur.gozaydin

Co Admin
Co Admin
Katılım
11 Eki 2017
Mesajlar
37,769
Tepki
3,022
Konum
34 | İstanbul Anadolu
Şimdilik başka önerim yok. Size tavsiyem  adlı bu siteye üye olur bir konu açın. Belki bilen birisi çıkar. NOT : İngilizce açın konuyu. Google çeviri işinize yarar dil bilmiyorsanız.


Düzeldiyse, başka sorularınız için foruma yine bekleriz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Üst