Geforce now hakkında bazı sorular

DarkAlone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Herkese selamlar,

Başlıkta belirttiğim gibi geforce now hakkında sorularım var başlamak gerekirse en öncü sorumu sormak istiyorum 10 15 20 arası download olan net ile geforce now oyunları oynanır mı ?

Oynayacağım oyunlar genelde offline olacak online zorlamayacak oyunlar olarak ets2'de kendi serverimi açıp arkadaşlarla felan oynarım anca veya left dead 2 felan varsa öyle çok ağır net yemeyen oyunlar olduğunu düşünüyorum. Zaten cs tarzı oyunlar vsync den dolayı oynanmıyor oralara girmiyorum bile. Epicden de fall guys varsa oynarım başka da oyun oynamam eskiden geforce now ilk çıktığı zamanlar iyi değildi pek şimdi düzeldiyse bu saydığım oyunları oynamak istiyorum eskiden oynadığım zamanlarda ets2 felan sorun yapmıyordu pek ordan aklımda kaldı hem online modu gelmişken sormak istedim şimdilik bu kadar galiba bedava oynayacağım zaten teşekkürler cevaplarınız için.

furnout

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
selamlar
25mbps download ile chrome üzerinden oynuyorum sıkıntısız bi şekilde arada droplar girebiliyor görüntü pikselleşiyor ama düzeliyor.Rekabetçi oyunlarda gecikmeden dolayı sıkıntı olabilir ama hikayeli oyunlar falan gayet iyi oynanıyor.Premium alacaksanız önce ücretsizde deneyin sıkıntı olmadan oynayabiliyorsanız premium alırsınız.

KS

DarkAlone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
selamlar
25mbps download ile chrome üzerinden oynuyorum sıkıntısız bi şekilde arada droplar girebiliyor görüntü pikselleşiyor ama düzeliyor.Rekabetçi oyunlarda gecikmeden dolayı sıkıntı olabilir ama hikayeli oyunlar falan gayet iyi oynanıyor.Premium alacaksanız önce ücretsizde deneyin sıkıntı olmadan oynayabiliyorsanız premium alırsınız.
Hocam anladım fakat bu hesap oluşturma yerinde tel no v.s istiyor fake sms sitesi felan yokmu illa kendi numaramızı mı gireceğiz dediğim oyunları zaten pc kaldırıyor indirmeye yorulmak istemiyorum kendi numaram ile girersem sorun oluşturur mu ?

furnout

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Betadan beri üyeyim bi sıkıntı olacağını sanmıyorum sonuçta nvidia.

furnout

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
çare premium :) o kadar sıra bekleyip 30dk oynamakta koyuyor.:)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri