Geforce Now

thatuvaynee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar bu 6 saatlik oturum süresi en oluyor aldığım zaman 6 saat mi oyun oynayabiliyorum sadece yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• Zws.png
    Zws.png
    388.5 KB · Görüntüleme: 22

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Arkadaşlar bu 6 saatlik oturum süresi en oluyor aldığım zaman 6 saat mi oyun oynayabiliyorum sadece yardımcı olursanız sevinirim
6 saat oynama oynadıktan sonra tekrardan oyna yaptıgınızda yne 6 saat bir oturum süresi veriyor

yani 30 gün boyunca 6 saat süren var o süren bittiğinde tekrar oyuna girebilirsin sadece

KS

thatuvaynee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
6 saat oynama oynadıktan sonra tekrardan oyna yaptıgınızda yne 6 saat bir oturum süresi veriyor

yani 30 gün boyunca 6 saat süren var o süren bittiğinde tekrar oyuna girebilirsin sadece
Yani istediğim kadar oynayamıyormuyum bir oyunu

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761

yanlış bilgi vermeyelim
6 saat oturum süreleri var sunucular sıfırlanıyor 6 saatte bir oyuna giriş çıkış yapıyorsunuz 6 saat dolmadan Save almanız lazım sadece o kadar yani dilediğiniz kadar oynayabiliyorsunuz

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Bak güzel kardeşim, oyuna giriyorsun mesela diyelim 12:00'da girdin oyuna sabah sonra 18:00'da otomatik olarak kapanıcak uyarı geliyor 10 saniye mi falan ne sonrasın da, kaydediceksin oyununu hemen 6 saat dolmadan gir çık yapıcaksın 6 saat dolduktan sonra bi belirli süre beliriyor ekran da o süre dolunca atıyor 6 saat sonra. İstediğin kadar oynayabiliyorsun ama 6 saat sonra gir çık yapman gerek.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
yanlış bilgi vermeyelim

6 saat oturum süreleri var sunucular sıfırlanıyor 6 saatte bir oyuna giriş çıkış yapıyorsunuz 6 saat dolmadan Save almanız lazım sadece o kadar yani dilediğiniz kadar oynayabiliyorsunuz
yanlıs bilgi vermedim sadece düzgünce anlatamadım yeni uyandıgımdan dolayı

KS

thatuvaynee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Geforce nowdaki bütün oyunları oynayabiliyorum dimi herhangi bir ücret ödemeden

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri