Yardım Gençer Gaming Kargoya Vermedi

Dogn Mavs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Arkadaşlar merhaba gençer gamingden 30 ağustosta hazır sistem siparişi verdim haala kargoya vermediler ve kendilerine HİÇBİR ŞEKİLDE ulaşamıyorum ne telefon numarası ne instagramdan ne bu forumdan özel mesajdan hiçbir yerden ve korkuyorum 15. Gün göndermezler diye sizler ulaşabiliyor musunuz?,size kaç günde geldi ve nasıl ulaşırım bunu merka ediyorum yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

deepdark63

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aynı durumu herkes yaşıyor şuan 15. günü bekletecekler diye tahmin ediyorum ilk ve son alışveriş olacaktır elbette

KS

Dogn Mavs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Aynen öyle bu gün haala vermediler 15. Gün vermezlerse yarın ilk iş kaymakamlığa gitmek.

okan.c

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
62
bende sistemimi ordan almıştım. Bende baya beklemiştim. Gidip kendim alcaktım bi sıkıntı olursa orda hemen halledebiliyim diye hatta. Beylikdüzünden oraya gittim akşam. Siparişimi yanlış vermişlerdi. Allah'tan orda farketmiştim hemen değiştirmelerini söyledim. Adamların ellerinde de benim sipariş ettiğim model m2 ssd yoktu şansıma. Adam daha iyisini verelim hatamızdan ötürü falan dedi başlarda tamam dedim. Sora bi baktım arkaya gitti birisi aşşadan bitane bulmuş. Heee bide bu hatalarından doları kupa bardak vermişlerdi sağolsunlar.

antarika

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bendede aynı sorun mevcut konuşmamızda 11 Eylül'de kargoya verilecek demişti müşteri hizmetleri fakat 15 günü geçti halen ses seda yok
@Gencergaming

KS

Dogn Mavs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Arkadaşlar googlede yerlerine yorum yazdım mahkemeye vereceğime dair utku bey şahsi numarasından saolsun ilgilendi.
Bana 200 ün üstünde siparişlerinin olduğunu PC hocasının sistmei için
Ve kasalar tamamen hazırmış ve ekran kartları gelmemiş o yüzden kargolayamamışlar yarın veririz yüksek ihtimal dediler yarın oldu vermediler ve sonraki gün (yani bu gün vereceklerini söylediler) ve verdiler
KARGOYA VERDİLER bu gün Allah büyük sırf kasayı düzgün alayım diye okula gitmeyeceğim tabi staj günüme denk gelmezse salı günü elimde olur diye ümit ediyorum.

Saolasın ama gerek kalmadı

bende sistemimi ordan almıştım. Bende baya beklemiştim. Gidip kendim alcaktım bi sıkıntı olursa orda hemen halledebiliyim diye hatta. Beylikdüzünden oraya gittim akşam. Siparişimi yanlış vermişlerdi. Allah'tan orda farketmiştim hemen değiştirmelerini söyledim. Adamların ellerinde de benim sipariş ettiğim model m2 ssd yoktu şansıma. Adam daha iyisini verelim hatamızdan ötürü falan dedi başlarda tamam dedim. Sora bi baktım arkaya gitti birisi aşşadan bitane bulmuş. Heee bide bu hatalarından doları kupa bardak vermişlerdi sağolsunlar.
Bilgi için teşekkür ederim ve ne zamanlar arası oldu bu olay sorması ayıptır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri