Ghubu Sildikten Sonra Kulak Içi Kulaklığımdan Seslerin Nerden Geldiğini Anlayamıyorum

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
g hubu revo unistaller tarafından komple sildim logiteech g pro x kulaklığından sesler az geliyodu silip yükleyin dediler sildim yükledim bukulaklıkta cok az da olsa ses artışı oldu ancak sennheiser cx 80s kulak içi kulaklığımda silah seslerin nerden geldiğini anlayamıyorum :D g hubu sildikten sonra yaşamaya başladım bu sorunu

yani nasıl sölim sesler önceden net iken şimdi bulanıklaştı bide müzik dinlerkende azda olsa fark edebiliyorum

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
g hubu revo unistaller tarafından komple sildim logiteech g pro x kulaklığından sesler az geliyodu silip yükleyin dediler sildim yükledim bukulaklıkta cok az da olsa ses artışı oldu ancak sennheiser cx 80s kulak içi kulaklığımda silah seslerin nerden geldiğini anlayamıyorum :D g hubu sildikten sonra yaşamaya başladım bu sorunu

yani nasıl sölim sesler önceden net iken şimdi bulanıklaştı bide müzik dinlerkende azda olsa fark edebiliyorum
Windows sonic açık mı?

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
bi yazılım
Windows sonic açık mı?
o nedir hocam ?

windowsun kendi 7.1 özelliğimi ?

o kapalıda yani stereo bir kulaklık lakin seslerin nerden geldiğini bile anlayamıyorum

stereoda ses sağdan veya soldan gelir dönderdikce önüne gelir o özellik gitmişte ses heryerden geliyomuş gibi oldu :D

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
bi yazılım

o nedir hocam ?

windowsun kendi 7.1 özelliğimi ?

o kapalıda yani stereo bir kulaklık lakin seslerin nerden geldiğini bile anlayamıyorum

stereoda ses sağdan veya soldan gelir dönderdikce önüne gelir o özellik gitmişte ses heryerden geliyomuş gibi oldu :D
Mono sese geçmişsiniz. Stereoya geri alın
https://support.microsoft.com/tr-tr...-getirme-9c18cfdc-63be-2d47-0f4f-5b00facfd2e1 burada monoya almayı göstermiş monoya aldığınız yerden stereoya alın

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
https://support.microsoft.com/tr-tr...-getirme-9c18cfdc-63be-2d47-0f4f-5b00facfd2e1 burada monoya almayı göstermiş monoya aldığınız yerden stereoya alın
hocam ben bi ayarla oynamadım ama :D

g hubu sildiğim için monoya geçtiyse vay halimize

bu bağlantı geçerli deği diyo

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242