Gigabyte A520M-K Anakarta SSD Öneri

aalkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Arkadaşlar selamlar, bahar aylarında hazır toplama pc almıştım. Gigabyte A520M-K Anakart üzerinde AGI 512GB High Performance NVMe Okuma 2000MB-Yazma 1690MB M.2 SSD geldi.
E oyunların da boyutları gittikçe artıyor, Hem performanslı hem de fiyat olarak da uygun yani F/P 1000 - 2000 TL arası Sıkıntısız şekilde kullanabileceğim SSD önerileriniz nelerdir.?

KS

aalkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Anakartında 1 m2 portu olduğundan şuan halihazırdaki sisteme ek olarak baktım.
üzerindeki yerine bir ssd alırım, bunu da daha sonra satarım ya da ilerdi çift yuvalı ana karta geçerim diye düşünmüştüm. Okuma yazma hızları bayağı fark ediyor gibi sata ile .
m2 SSD önerin var mıdır aynı şekilde ?

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
601
üzerindeki yerine bir ssd alırım, bunu da daha sonra satarım ya da ilerdi çift yuvalı ana karta geçerim diye düşünmüştüm. Okuma yazma hızları bayağı fark ediyor gibi sata ile .
m2 SSD önerin var mıdır aynı şekilde ?
Kingston Kc3000'ler güzel takip ediyorum bende.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
601

Bu parça nasıldır hocam, bilginiz var mı?
Dram yok. Ama hmb var. Sistem raminden 500mb-1gb dram gibi kullabiliyor. Minimum 16gb raminiz varsa sorun olmaz, hiç olmamasından iyidir. Hazır sistemlerde kullanılan biraz daha düşük bir ssd. Benim attığım hız ve kalite bakımından daha iyi. Seninki de sorun çıkarmaz.

KS

aalkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Dram yok. Ama hmb var. Sistem raminden 500mb-1gb dram gibi kullabiliyor. Minimum 16gb raminiz varsa sorun olmaz, hiç olmamasından iyidir. Hazır sistemlerde kullanılan biraz daha düşük bir ssd. Benim attığım hız ve kalite bakımından daha iyi. Seninki de sorun çıkarmaz.
Teşekkürler hoca kc300'i takip edeceğim Kasım inidirimlerinde felan indiirm yakalayabilrem alırım, tabi o zamana artmazsa :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri