Gigabyte Aorus H5 RGB Alınır mı?

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
Merhaba Arkadaşlar.

Bu Aralar Kulaklık Bakıyorum ve Henüz Fiyatıma Uygun Kulaklık Bulamadım. 500 TL bütçe ile kulaklık bakıyorum. Bir ara Black Shark'ı alacaktım. O da maaş yatmadan 680 TL çıktı :D

Onun harici bir kulaklık buldum. Kullanan varsa, veyahut bilen varsa bana yorumlayabilir mi?

• ÜRÜN:

Bu Kulaklık Harici Önerilerinize Açığım İyi Forumlar.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Fiyat/performans oranı iyidir alınır. Ancak bir büyük eksisi var kulaklık çerçevesi biraz küçük her kulağı içine tam alamayabilir. Ben deneyimlemiştim kısa süreli kulağım içine tam sığmamıştı ve dokunuyordu kulağıma. Bu yönden değerlendirin derim. Yani ürünün kulağı içe alan bölümünün ölçüsünü öğrenip kendi kulağınız ile kıyaslayıp buna göre değerlendirin. %100 emin değilim ama ModartPC YouTube kanalında incelemesi vardı diye hatırlıyorum.

KS

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
Değerlendireceğim Teşekkür Ederim Peki Başka Bildiğiniz Sağlam Kulaklık Var mı GamePower Kizaru 7.1 ve H5 Arasında Takıldım Eğer Varsa Başka Tavsiyeniz Değerlenlendiririm.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Ben GamePower gibi bir markayla Gigabyte H5 arasında kalmazdım kensinlikle. Yakın zamanda RAZER vardı 499 TL ye ama oda fiyat arttırdı şuan kaç para bilmiyorum. Zaten sizde yazmışsınız BlackShark V2 X sanırım o ürün.

Bütçeniz nedir maksimumda?

KS

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
Maksimum 500 e çıkabilirim gerisi aşıyor gereksiz pahalı blackshark alacaktım ancak 500 den 680 e çıktı tamda maaş almadan önce onun harici şuan indirime girerse düşündüklerim
-SteelSeries Arctic 1
-Gigabyte Aorus H5 RGB
-Razer BlackShark x2
Bunlar indirime girerse alabilirim veya sizin önerilerinize açığım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Cougar Phantom var piyasada başarılıdır. Alman markası biliyorsunuzdur. 356TL Hepsiburada mağazasında. Listenizdeki ürünlerin ayarında bir üründür.

Alternatif bakacağım.

KS

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
Ha birde HyperX Stinger Cloud Core var ancak çift kablolu pek hoşuma gitmedi iki tarafından da kablo çıkıyor önerirsiniz onu da düşünürüm.

KS

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
Çok mutlu olurum Uğur bey teşekkürler yarın işe giderken önerilerinizi ve gelecek önerileri değerlendireceğim teşekkürler iyi geceler

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
- Bende 7.1 versiyonu var oldukça memnunum. Ben USB ses kartını yani 7.1 özelliğini kullanmıyorum, 3.5mm JAK girişiyle bağlı sistemime. Tek eksisi PAD yapıları yani yastıkları biraz fazla ince bu yüzden maksimum 4 saat filan kullanabiliyorum. 3 saat sonunda biraz ağrı yapmaya başlıyor.

Bunun dışında daha önce önerdiğim bu ürünü listenize alabilirsiniz.

Listenizdeki ürünlerle beraber bu ürünleri değerlendirebilirsiniz.

KS

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
Teşekkürler TUF ve Gigabyte Arasında Kaldım Son Sorum Seçecek Olsanız Hangisini Seçerdiniz Çünkü İnternet ten Sipariş Vereceğim Bu Yüzden Deneyip Test Edemiyorum.

KS

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
Güncelleme : Arkadaşlar Ya Arctis 1 Yada BlackShark V2 X almayı planlıyorum Sizce Hangisini Almalıyım, Bu Arada Cuma Günü[ İnceHesap Gaming Gecesi] bekleyeceğim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri