Soru Gigabyte B550M Ds3H Modeli Bir Anakarta Argb CPU Fan Takılır Mı

TahaLanches

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
ryzen 5 5600x
Ekran Kartı
3070 eagle
Selamlar,

id coolingin 214xt modelini almak istiyorum argb ile rgb arasında fiyat farkı çok fazla acaba elimdeki anakart ile argb modelini kullanabilir miyim? ekran kartının ışıklarını falan ayarlayabiliyorum ordan

Moderatörün son düzenlenenleri:

ysuflix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
59
b550m ds3h rev1 ise yaparsın ama rev 1.5 ve üstünde argb soketleri kaldırıldı saçma bi şekilde. kutunun fotoğrafını atarsan yardımcı olabilirim.

KS

TahaLanches

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
b550m ds3h rev1 ise yaparsın ama rev 1.5 ve üstünde argb soketleri kaldırıldı saçma bi şekilde. kutunun fotoğrafını atarsan yardımcı olabilirim.
Dostum 2.0 modelim ama bak led değil cpu fan varya oraya takıcam kule tipi için yani

ysuflix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
59
elindeki anakart ile argb olanı kullanamazsın kasanda argb kontrolcü varsa ona takabilirsin.

KS

TahaLanches

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

ysuflix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
59
dostum fan ile argb kablosu farklı. 3pin argb kablosu vardır 4pin fan kablosu vardır. tek kablo değiller. fanı cpu_fan yuvasına takarsın diğerini varsa anakartta 3pin argb soketine takarsın yoksa kasadaki kontrolcüye takaarsın. bildiğim kadarıyla gamepowerlerde 3 pin argb yok.

KS

TahaLanches

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
dostum fan ile argb kablosu farklı. 3pin argb kablosu vardır 4pin fan kablosu vardır. tek kablo değiller. fanı cpu_fan yuvasına takarsın diğerini varsa anakartta 3pin argb soketine takarsın yoksa kasadaki kontrolcüye takaarsın. bildiğim kadarıyla gamepowerlerde 3 pin argb yok.
Alcağım kule tipinin 4 yuvası var bendeki kontrolerda 4 yuvalı

ysuflix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
59
o 4 pinli kablo fanı döndüren kablo random spectrum olanı alırsan o kabloyu takınca ışıkta yanar fanda döner. argb olanı alırsan kabloya ek 3 pinli ışık kablosunuda takman gerekir

KS

TahaLanches

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
o 4 pinli kablo fanı döndüren kablo random spectrum olanı alırsan o kabloyu takınca ışıkta yanar fanda döner. argb olanı alırsan kabloya ek 3 pinli ışık kablosunuda takman gerekir
dostum anladım peki şimdi benim çözümüm ne olabilir yani o fanın argb şekilde yanması için ne yapmalıyım 1.5 versiyonuymuş benim anakart

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri