Gigabyte G24F-2 Tekrar Stoğa Gelmiş !

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Gigabyte G24F-2 tekrar stoğa gelmiş ve fiyatı 3399 TL olmuş ben bunu yerine Lenovo G24-20 alıcaktım fakat bu tekrar gelince bunu düşünüyorum Lenovo G24-20 yerine bunda bir sıkıntı olursa ona tekrar dönerim.Haber vermek isterim almak isteyenler için.
Gigabyte G24F-2 link

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
SS IPS panel ve oc ile 180Hz yapılabiliyor ve stok gelmesi de iyi oldu.

SS IPS nedir ?

Süper Hızlı IPS (SS IPS), görüntü kalitesi ve tepki süresi arasındaki dengeyi ortadan kaldırdı. SuperSpeed IPS, tipik IPS panellerine oldukça benzer, ancak daha ince sıvı kristal katmanı ve daha yüksek sürüş voltajı ile SS IPS, tipik IPS'ye kıyasla yanıt süresi açısından 4 kat daha hızlıdır.

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
SS IPS panel ve oc ile 180Hz yapılabiliyor ve stok gelmesi de iyi oldu.

SS IPS nedir ?

Süper Hızlı IPS (SS IPS), görüntü kalitesi ve tepki süresi arasındaki dengeyi ortadan kaldırdı. SuperSpeed IPS, tipik IPS panellerine oldukça benzer, ancak daha ince sıvı kristal katmanı ve daha yüksek sürüş voltajı ile SS IPS, tipik IPS'ye kıyasla yanıt süresi açısından 4 kat daha hızlıdır.
Yani ben de mutlu oldum ayın 23ü gibi alıcam daha önce alacaktım fakat kart limiti bitmiş onun için alamadım.Yani zaten ben bunu alacaktım fiyat 4400 e çıktığı için Lenovo G24-20 tercih etmiştim.Bu fiyatta monitör alacaklar için iyi monitör.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Hazır konu güncelken şunu da bırakmış olayım :D

Screenshot_14.png

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Monitör tekrar indirime girmiş İtopya bir indiriyor fiyatı bir arttırıyor ama onlarda anladı sanırım bu monitörü 4500 TL'den satamacaklarını.Şu an stokta 3499 TL olarak satılıyor yani 100 TL zam gelmiş.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri