Gigabyte Garanti Belgesi Nasıl

CANRA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
monitorümde sorun var garantiye yollayacagım ama ben aldıgımda içinden sadece bu çıktı bumu garanti belgesi ne yazmam gerek itopyadan aldım mecbur itopyaya yolluyacağım 2 tane numara verdiler 2 side açmadı ben arena sanıyodum orayı aradım kargo koduda almıştım ama olan ssd garantı belgesiymiş monitor g24f2 180 hz

Ekli dosyalar

• WhatsApp Görsel 2024-09-26 saat 16.18.46_a2acd52d.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-09-26 saat 16.18.46_a2acd52d.jpg
    197.3 KB · Görüntüleme: 6
  • WhatsApp Image 2024-09-10 at 19.20.14.jpeg
    WhatsApp Image 2024-09-10 at 19.20.14.jpeg
    262.7 KB · Görüntüleme: 6

galip

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
faturan garanti belgesi sayılıyor artık o belgeye ihtiyaç yok

ikikarefarki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
aynı sorun bende de çıktı. itopya'ya gönderebilirsin veya kendin de servise verebilirsin. faturanı gösterebilmen yeterli. servis mecidiyeköyde servicepoint diye bir yer. istanbul içi kargoda yaşanacak sorunlar için mesuliyet kabul etmiyorlar. istanbul dışındaysan kargo ile gönderebilirsin. ben aradığımda böyle bir bilgi vermişlerdi. yine arayıp bilgi almanda fayda var.

vaktim olmadığı için ben de gidemedim. eğer servise verirsen, süreci ve sonucunu da paylaşır mısın ?

KS

CANRA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
aynı sorun bende de çıktı. itopya'ya gönderebilirsin veya kendin de servise verebilirsin. faturanı gösterebilmen yeterli. servis mecidiyeköyde servicepoint diye bir yer. istanbul içi kargoda yaşanacak sorunlar için mesuliyet kabul etmiyorlar. istanbul dışındaysan kargo ile gönderebilirsin. ben aradığımda böyle bir bilgi vermişlerdi. yine arayıp bilgi almanda fayda var.

vaktim olmadığı için ben de gidemedim. eğer servise verirsen, süreci ve sonucunu da paylaşır mısın ?
hocam direkt itopyaya gönderiyorum onlar halletsin ya herşeyini koydum kablo falan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri