Glorious Hakkındaki Kullanıcı Yorumları?

Beratyildiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Merhaba,

Glorious Model O hali hazırda kullanan var mı önerileriniz neler?

• ÜRÜN: https://www.hepsiburada.com/gloriou...yaz-rgb-oyuncu-mouse-go-white-p-HBV00000MGA8A

1670250208017.png

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,321
Glorious Model O'yu 1 senedir evde kullanıyorum. Hafif, sensörü güzel ve performanslı. Ancak yazılımı başarılı değil geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Şu ana kadar problem yaşamadım henüz.

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Glorious Model O'yu 1 senedir evde kullanıyorum. Hafif, sensörü güzel ve performanslı. Ancak yazılımı başarılı değil geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Şu ana kadar problem yaşamadım henüz.
Hocam bende almayı düşünüyorum, tekrar mouse alıcak olsanız hangisinizi alırsınız veya aynısını tekrar alır mısınız

KS

Beratyildiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Teşekkür ederim yazılımının bana katkısı ne olur tam olarak biraz uzağım bu işlerden

KS

Beratyildiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Bildiğim kadarıyla dpi arttırma , rgb ayarlama konusunda yardımcı oluyor diye biliyorum
RGB benim için pek önemli değil dpi hassasiyet gibi bir şey sanırım eğer öyleyse önemli rekabetçi oyunları oynuyorum

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Kullandığınız bu mouse un tıklama hissiyatı nasıl bende GamePower Bane 2500DPI 7 Tuş RGB Optik Gaming Mouse var tıklama hissiyatı hoşuma gitmedi bazen hiç tıklamıyormuş gibi oluyor nasıl tarif edeceği mi bilmiyorum bu tür mouselar belki sizin elinizden geçmiştir az çok bilirsiniz ne demek istediği mi

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,321
Kullandığınız bu mouse un tıklama hissiyatı nasıl bende GamePower Bane 2500DPI 7 Tuş RGB Optik Gaming Mouse var tıklama hissiyatı hoşuma gitmedi bazen hiç tıklamıyormuş gibi oluyor nasıl tarif edeceği mi bilmiyorum bu tür mouselar belki sizin elinizden geçmiştir az çok bilirsiniz ne demek istediği mi

İçerisinde kullandığı switch kaynaklı bu hissiyat. Glorious modelinde kendi sensörleri ve farklı firmadan aldığı Omron switchler var. Bu omron switchlerin tıklama hissiyatı yüksek. Yani tıkladığınızda "tıklamıyormuş gibi" hissettirmiyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri