Gmail Telefon Numarası Kaldırma

EnesA26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Öncelikle Merhaba
birkaç gün önce arkadaşımdan bir oyun hesabı satın aldım. Direkt gmaili bana verdi fakat gmailde şifre falan değiştirmeye çalışırken onun 2 telefon numarası çıkıyor ben bu numaraları nasıl kaldırabilirim. kayıtlı numaralarda sadece benim numaram görünüyor fakat şifre değiştirirken onun numaralarını istiyor.
forum.png

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Kişisel bilgiler" bölümünün altında İletişim bilgileri Telefon'u seçin.Buradan, şunları yapabilirsiniz:Telefon numaranızı ekleme: Telefonun yanındaki Hesabınızın güvenliğini korumanıza yardımcı olmak için kurtarma telefonu ekleyin seçeneğini işaretleyin. Açılır menüde telefon numaranızla ilişkili ülkeyi seçin ve telefon numaranızı girin. Telefon numaranızı değiştirme: Telefon numaranızın yanında Düzenle Numarayı güncelle'yi seçin.Telefon numaranızı silme: Numaranızın yanında Sil Numarayı kaldır'ı seçin.

Detaylı için Gmail adresine ziyaret edebilirsiniz;
https://support.google.com/accounts/answer/3463280?hl=tr&co=GENIE.Platform=Desktop&oco=0

KS

EnesA26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Kişisel bilgiler" bölümünün altında İletişim bilgileri Telefon'u seçin.Buradan, şunları yapabilirsiniz:Telefon numaranızı ekleme: Telefonun yanındaki Hesabınızın güvenliğini korumanıza yardımcı olmak için kurtarma telefonu ekleyin seçeneğini işaretleyin. Açılır menüde telefon numaranızla ilişkili ülkeyi seçin ve telefon numaranızı girin. Telefon numaranızı değiştirme: Telefon numaranızın yanında Düzenle Numarayı güncelle'yi seçin.Telefon numaranızı silme: Numaranızın yanında Sil Numarayı kaldır'ı seçin.

Detaylı için Gmail adresine ziyaret edebilirsiniz;
https://support.google.com/accounts/answer/3463280?hl=tr&co=GENIE.Platform=Desktop&oco=0
bu iki telefon numarası hiçbirşeyde görünmüyor ama doğrulama istiyor hala kaldıramadım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri