Çözüldü Go Mu Ho Mu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Kusura bakma ama sadece vatan pc yi dinliyorum
Adamla neden dalga geçip duruyorsun demek ki ikna edememiş işte daha ne uzatıyorsun konuyu ? İkna edebilse zaten orada alırdı.

bu psu kötü falan diyorsunuz da kaç kere rampage psu kullandınız hayatınızda veya kaç kere arızasına canlı canlı şahit oldunuz merak ediyorum...1.5 yıldır rampage psu kullanıyorum bu 1.5 yıllık süreçte 15-20 den fazla elektrik kesintisi vs yaşadım ancak rampage psu kullanmama rağmen 1 kere dahi sorun çıkarmadı
Bir ürüne yorum yapmak için kullanmaya ihtiyacın mı var ? Sen sorun yaşamadın diye başkasıda yaşamayacak diye bir şey yok birinde bozulma olasılığı %20-30 ise birinde %10-5.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,102
Adamla neden dalga geçip duruyorsun demek ki ikna edememiş işte daha ne uzatıyorsun konuyu ? İkna edebilse zaten orada alırdı.

Bir ürüne yorum yapmak için kullanmaya ihtiyacın mı var ? Sen sorun yaşamadın diye başkasıda yaşamayacak diye bir şey yok birinde bozulma olasılığı %20-30 ise birinde %10-5.
Dostum ama vatan pc

Sxytix9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7

her markada her üründe sorun olabilir tek bir markayı kötülemeyin insanlara

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Tek bir marka değil o gibi markalar (rampge , frisby , gamepower , gamebooster...)
O kafayla düşünürsek o zaman ne ucuzsa onu alalım korumaların ne önemi var değil mi ?

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Teşekkür ederim

Tek bir marka değil o gibi markalar (rampge , frisby , gamepower , gamebooster...)
O kafayla düşünürsek o zaman ne ucuzsa onu alalım korumaların ne önemi var değil mi ?
Max bütçe o idi ve hata yaptım belki ama ilerde değiştiririm PSU yu

Hakkını yanında olduğunuz için size çok teşekkür ederim

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
356
maalesef G:O

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Teşekkür ederim

Max bütçe o idi ve hata yaptım belki ama ilerde değiştiririm PSU yu

Hakkını yanında olduğunuz için size çok teşekkür ederim
İleride değiştirirsin PSU yu. Üzülmeye gerek yok hocam çok takılacak şeyler değil bunlar yok bunu aldım keşke şunu alsaydım falan. Bende sistem topladım 1 ay sonra aynı parçalar toplam 2k falan düştü yapacak bir şey yok. Umarım güzel zamanlarda kullanırsınız.

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
İleride değiştirirsin PSU yu. Üzülmeye gerek yok hocam çok takılacak şeyler değil bunlar yok bunu aldım keşke şunu alsaydım falan. Bende sistem topladım 1 ay sonra aynı parçalar toplam 2k falan düştü yapacak bir şey yok. Umarım güzel zamanlarda kullanırsınız.
Teşekkür ediyorum şu an çok mutlu idim mesajları okudum biraz moralim bozuldu siz moralimi yerine getirdiniz teşekkürler

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,102
Dostum sana o kadar söyledik gereksiz konu uzattın vatandan alsanda dedik psu kötü falan diye dinlemedin şimdi gelmiş g.o mu h.o mu diye komu açıyorsun yinede hayırlı olsun endeksi değiştirirsen 3 4 yıl sorusuz kullanırsın gibi

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Dostum sana o kadar söyledik gereksiz konu uzattın vatandan alsanda dedik psu kötü falan diye dinlemedin şimdi gelmiş g.o mu h.o mu diye komu açıyorsun yinede hayırlı olsun endeksi değiştirirsen 3 4 yıl sorusuz kullanırsın gibi
Eyw reis
İkimizde biraz agrasiflik yaptık bir kusurumuz olduysa kb

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri