35.000-45.000 TL Goat V4 Aldım Sıvı Soğutucu Ne Almam Lazım Bilmiyorum.

wellshu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
İ5 14400F
Ekran Kartı
RTX 4070 SUPER
Öncelikle selam hocalarım uzun yıllar boyunca hep laptop kullandım ve öyle ahım şahım laptoplar olmadı ben de sadece LoL oynadım ne masaüstünden ne oyundan anlarım ilk defa masaüstü pc alma şansım oldu şansımın yaver gitmesiyle beraber GOATV4ü aldım. Windows kurma dahil pek bilgim yok 1. Sorum olarak bilgisayara windows 11 değil de windows 10 kurmak istiyorum nasıl yapabilirim? 2. Olarak bu bilgisayari soğutmasız ne kadar süre kullanabilirm soğutma olarak da ne almam lazım. 3 xbox gamepass almayı düşünüyorum oyun için oradan oyun tavsiyeniz var ise yardımcı olabilir misiniz?

JAV-Escuella

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Mehaba, öncelilkle hayırlı olsun yeni bilgisayarınız. Windows kurmak için 1 tane flash belleğe ihtiyacınız olacak.
Halihazırda laptopunuz eliniz de duruyor ise youtube dan "Format USB Windows kurma" diye aratırsanız bir çok video çıkacaktır karşınıza izleyerek yapabilirsiniz.

Soğutma konusuna gelirsek bura da seçim sizin tercihlerinize bağlı, sıvı soğutma mı? Kule Tipi mi? Rgbli Rgbsiz modeller mi tercih etmek istersiniz ona göre belirtebilirseniz yardımcı olabilirim.

Xbox gamepass tercihi de size bağlı, merak ettiğiniz oyunları içeriyor ise alabilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri