'' GOD MODE '' Nedir ?

r3dX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar, gerekli açıklama tarafımca aşağıdaki videoda yapılmıştır. 
Video içeriği: Microsoft'un ''God Mode'' adını verdiği kullanıcılar tarafından ise ''Jedi Mode'' olarak adlandırılan özellik nedir ?

Videoda bahsedilen kod: [font=Roboto, Arial, sans-serif]GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}[/font][font=Roboto, Arial, sans-serif] [/font]

Video: 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=oI2v6ajuPds[/video]

(Video'dan amatörlük akıyor biliyorum :)  Biz pek alışkın değiliz hocalarımız kadar. :))

Yazılı Anlatım
Merhaba PCHOCASI takipçileri ben forumdan RedX, bugün sizlere Microsoft'un ''God Mode'' kullanıcıların bir kısmının ''Jedi Mode'' bir kısmınınsa ''Süper yönetici modu'' şeklinde adlandırdığı denetim masası uygulamasını anlatacağım. İsterseniz uygulamayı yapmadan önce size uygulamanın özelliklerinden bahsedeyim; Ortak bir karardır ki çoğu Windows kullanıcısı Windows 7 nin en verimli sürüm olduğunu ileri sürer ki bence de öyle, Windows 7 en verimli sürüm. Neden diye sorarsanız çünkü Windows7 de tüm ayarlar elimizin altında oluyor. Bu anlatacağım uygulama sadece Windows 10 da değil W7 ve W8.1 kullanan arkadaşlarda anlattıklarımdan yapabilirler. İlk önce bir klasör oluşturuyoruz ve adını üstte verdiğim kod ile değiştiriyoruz entere basıp tamamladığımız anda bu dosya denetim masası uygulamasına dönüşüyor, peki bu uygulama bizim ne işimize yarıyor ? Bu uygulama ile kullandığınız windows sürümünün tüm ayarlarına erişebiliyorsunuz. Dilerseniz sürükleyerek ayarların kısayolunu oluşturabilirsiniz.

Anlatım, video bana aittir. Teşekkürler.

KS

r3dX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PCMaster' Alıntı:
sen çok kötü bir çocuksun :D ula benim suçum ne merak ettim şimdi yazsaydın bende okuyabılırdım :D iş yerinde client pc kullanıyorum :(

Hocam sizi mi kıracağız yazılı anlatım da yaparım :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri