God of War Serisi Emülatör Önerisi

KnightDavion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Merhaba.

İlk 7 God of War oyununu bilgisayardan eğer mümkünse 2K çözünürlükte güvenilir bir şekilde oynayabileceğim bir emülatör var mı?

1) God of War: Ascension
2) God of War:Chains of Olympus
3) God of War (2005)
4) God of War: Ghost of Sparta
5) God of War: Betrayal
6) God of War II
7) God of War III

Yorumlarınızı bekliyorum, konunun takibindeyim.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Hocam bütçeniz varsa farklı bir çözüm olarak içinde kayıtlı olan cihaz alın ve tam olarak yapıldığı cihaz ve kolda tadına varın sonra aynı hatta muhtemelen daha yüksek fiyata geri satarsınız

KS

KnightDavion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Hocam bütçeniz varsa farklı bir çözüm olarak içinde kayıtlı olan cihaz alın ve tam olarak yapıldığı cihaz ve kolda tadına varın sonra aynı hatta muhtemelen daha yüksek fiyata geri satarsınız

Hocam biraz bütçem var ama bahsettiğinizi bulmak çok zor gibi.

"God of War 3 Remastered" hariç diğer 6 oyun resmi olarak satılmıyor. Temin etmek sanırım gerçekten zor. Orijinali satın alınamayan bir şey olduğu için korsanını temin edeyim desem o da sıkıntı. Bu iş yaş gibi sanki...

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Hocam biraz bütçem var ama bahsettiğinizi bulmak çok zor gibi.

"God of War 3 Remastered" hariç diğer 6 oyun resmi olarak satılmıyor. Temin etmek sanırım gerçekten zor. Orijinali satın alınamayan bir şey olduğu için korsanını temin edeyim desem o da sıkıntı. Bu iş yaş gibi sanki...
GOW çok severim hatta size bahsetiiğim gibi yapacaktım çok önce anlaşamadım. Önceki versiyonları arkadaşlarda oynadım. Benim gibi seven insan çok ve serilere sahip olabiliyor. Seri bulamazsanız bile hesap satılıyor, kiralanıyor ya da aile hesabına ortak edilebiliyor.
Emülatörde denemiştim, iyidi aslında ama televizyon ve kol ile olduğu gibi zevkli gelmemişti ve hareket bazı yerlerde tujaf gelmişti, bende silmiştim. Bana alışkanlıktan öyle gelmiş olabilir.

KS

KnightDavion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
"romsfun.com" isimli bir siteden indiriyorum şu an God of War 3'ü bakalım inşallah virüs yemeyiz. Emülatör olarak da "RPCS3" isimli bir emülatör indirdim.

GOW çok severim hatta size bahsetiiğim gibi yapacaktım çok önce anlaşamadım. Önceki versiyonları arkadaşlarda oynadım. Benim gibi seven insan çok ve serilere sahip olabiliyor. Seri bulamazsanız bile hesap satılıyor, kiralanıyor ya da aile hesabına ortak edilebiliyor.
Emülatörde denemiştim, iyidi aslında ama televizyon ve kol ile olduğu gibi zevkli gelmemişti ve hareket bazı yerlerde tujaf gelmişti, bende silmiştim. Bana alışkanlıktan öyle gelmiş olabilir.

Hocam kasayı 55 inç TV'ye bağlayabilirim. MSI GC30 kol da mevcut. Emulator ile deneyeceğim bir bakalım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri