Google Chrome Video Sorunu

xermonia44

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Chrome ve Yandex browser'da resimde gördüğünüz gibi video veya gif lerin ilk saniyesinde siyah oluyor sonra parça parça yükleniyor (bu sorunu youtube'da yaşamadım sanırım sadece facebook'ta var) 

7v1dZa.png

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,102
Bu tarayıcınızın, adobe flash player ve java gibi üçüncü parti yazılımların güncel olmadığından kaynaklanmaktadır. Güncellemelerinizi yaptınız mı ?

KS

xermonia44

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hepsi güncel (eğer yanlış kontrol etmiyorsam ) bu sorun 3 4 kere format atmama rağmen düzelmeyen bi sorun acaba birşeyleri yanlışmı yapıyorum her seferinde . ( birkeresinde ccleaner üzerinden chrome başlarken 2 adobe flash player gördüm bir tanesini kapattığımda sorun düzelmişti fakat şmdi bulamıyorum 2 tane ) birini kapadıgımda da hiç video acılmıyo

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
sana bir şey tavsie edeceğim chorome a gir ayarlara gir gelişmiş ayarları göster e tıkla oradan sistem yerinden kullanılabilir olduğunda donanım ivmesini kullan da tık varsa kaldır ve sonra tarayıcıyı kapat tekrar aç

O

Oğuzhan

Guest
Bu öneriler işe yaramadıysa özelden mesaj at sana full sürüm bi program linki vericem onunla bi dene buradan paylaşamam

E

expert

Guest
xermonia44' Alıntı:
Chrome ve Yandex browser'da resimde gördüğünüz gibi video veya gif lerin ilk saniyesinde siyah oluyor sonra parça parça yükleniyor (bu sorunu youtube'da yaşamadım sanırım sadece facebook'ta var) 

7v1dZa.png

chorome için ayarlar -gelişmiş ayarlar 
erişilebilirlik

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    32.5 KB · Görüntüleme: 59

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
xermonia44' Alıntı:

7v1dZa.png

Sorunun çözüldüyse bildir de diğer arkadaşlarda yararlansın

KS

xermonia44

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
donanım ivmesi olayı işe yaramadı , chrome + adobe flash player sildim üstüne ccleaner ile temizledim artıkları , ilk önce chrome'u ardından adobe flash playerı yükledim sorunum şimdilik düzeldi bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak

E

expert

Guest
chorome de daha önce bu sorunu böyle düzelttim
hadi geçmiş olsun

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri