Google'a Giremiyorum Engelli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ScReaM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba, Galaxy S6 Edge model telefonumdan Google'a yada forum.pchocasi.com.tr'ye girmeye çalışırken fotoğraftaki hataları alıyorum ve norton hiç bir şekilde telefonumda yok onuda belirteyim.

o7XVJm.png

l1qZAX.png

VY9Djn.png

furkancekmece

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Chrome'dan Farklı Bir Tarayıcıyla Giriş Yapmayı Deneyin Mesela Mozilla Firefox,Opera ve Yandex gibi başka tarayıcılardan erişim sağlamaya çalışın eğer ki erişim sağlarsanız şeyi deneyin uygulama ayarlarından chrome uygulamasının ön belleğini ve verilerini temizleyin yine olmazsa tekrar yazın yardımcı olmaya çalışalım

KS

ScReaM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
furkancekmece' Alıntı:
Chrome'dan Farklı Bir Tarayıcıyla Giriş Yapmayı Deneyin Mesela Mozilla Firefox,Opera ve Yandex gibi başka tarayıcılardan erişim sağlamaya çalışın eğer ki erişim sağlarsanız şeyi deneyin uygulama ayarlarından chrome uygulamasının ön belleğini ve verilerini temizleyin yine olmazsa tekrar yazın yardımcı olmaya çalışalım

Hocam diğer tarayıcılarda aynı denedim :(

KS

ScReaM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
furkancekmece' Alıntı:
Avast veya MalwareBytes uygulamalarından birini indirip telefonunuza tarar misiniz tercihin malwarebytes

Hocam malwarebytes ile tarama yaotım 0 kötücül yazılım çıktı

E

expert

Guest
yazılım donanımdan ibaret fakat pc ye istediğin her işlemi uygulama şansın var maalesef telefona aynı şeyleri yapamıyorsun rootla bazı şeyleri yapabiliyorsun fakat o da bir yere kadar

KS

ScReaM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
samsung destek hattını aradım "smart tutor" uygulamasını indirdi görevli, telefona girdi smart tutor team viewer'ın telefon hali sonra o da kurcaladı kurcaladı format dedi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri