Fırsat GPN TEKNOLOJİ OUTLET ÜRÜNLER

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Benim outlet ürünleri ne kadar çok sevdiğimi bilmeyen kalmadı sanırım.
Size 3 tane bomba gibi ürün atıyorum.

1. ÜRÜN
Logitech G435 Lightspeed Piyasa Fiyatı 1300 TL
Outlet olarak 899 TL

2. ÜRÜN
Geçenlerde incehesap indirimiyle konusunu açtığım
Logitech Extreme 3D Pro Piyasa Fiyatı 800 TL
Outlet olarak 399 TL

3. ÜRÜN
Bu üründe arızalı parça değişimi yapılmış. Riske girmek isteyen deneyebilir. Bu fiyata bulmak çok zor çünkü. @BatuhanKLC sormuştu arızasını.
MSI B550 PRO-VDH Wifi Piyasa Fiyatı 2380 TL
Outlet olarak 1199 TL

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Maaliyetsiz başlayabilirsin. İnternette çok fazla video var site kurulumu ile alakalı. 100tl bile tutmaz belki de.
İşte maaliyet site kurmakta değil zaten o siteyi koruyabilmekte dostum. Tam nasıl yapıldığını bilmiyorum ama kendimce fikirlerim var biraz. Siteyi kurduktan 2 gün sonra çökertirlerse hiç bir anlamı kalmaz yani.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Ben yaparsam telegram gibi makas vs ürünler atmam dostum direk bilgisayar ve bilgisayar ile ilgili ürünler olur muhtemelen. Telegram açtım ama faaliyete sokmadım daha belki onu yapabilirim.
Zaten bilgisayar parçası dışında ürünlerde dahil olursa altından kalkmak zor olur.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Ben yaparsam telegram gibi makas vs ürünler atmam dostum direk bilgisayar ve bilgisayar ile ilgili ürünler olur muhtemelen. Telegram açtım ama faaliyete sokmadım daha belki onu yapabilirim.
Eğer olabiliyorsa bunu bir algoritmayla mı düşünüyorsunuz ? Yoksa manuel olarak mı ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri