GT 240M'lı Laptop Alınır Mı?

Mev1oz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Merhaba arkadaşlar.

Gündelik işler ve biraz da Football Manager atarım diye laptop bakarken pentium işlemcili GT 240m ekran kartlı bir laptop buldum. Sizce almaya değer mi ? (650 lira)

Moderatörün son düzenlenenleri:

ForzaX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
106
Fiyatına göre alınır. Ama pazarlık da yapın. Aldıktan sonra bir ssd taktınız mı sorun yaşamazsınız.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
Merhaba arkadaşlar. Gündelik işler ve biraz da Football Manager atarım diye laptop bakarken pentium işlemcili GT 240m ekran kartlı bir laptop buldum. Sizce almaya değer mi ? (650 lira)
Valla hocam ne kadar ekmek o kadar köfte. Hani deneyin bakin alin derim 650 lira pc için aşırı düşük bir ücret. Ne kadar işinizi görür Allah bilir

ForzaX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
106
Valla hocam ne kadar ekmek o kadar köfte. Hani deneyin bakin alin derim 650 lira pc için aşırı düşük bir ücret. Ne kadar işinizi görür Allah bilir
İstediği işler için yeterli. Ki harici ekran kartı güçsüz de olsa var ve fiyatı özelliklerine göre uygun.

KS

Mev1oz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Intel pentium 2.10 GHz işlemci+3 GB ram+320 GB HDD var bunu da göz önünde bulundurabiliriz

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Merhaba arkadaşlar.

Gündelik işler ve biraz da Football Manager atarım diye laptop bakarken pentium işlemcili GT 240m ekran kartlı bir laptop buldum. Sizce almaya değer mi ? (650 lira)
Hocam bence almayın biraz daha para biriktirip daha yeni bir cihaz almak daha mantıklı. Bu kadar eski dizüstülere güvenmemek lazım. Sıkıntı çıkartır ileride maalesef...

KS

Mev1oz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Hocam bence almayın biraz daha para biriktirip daha yeni bir cihaz almak daha mantıklı. Bu kadar eski dizüstülere güvenmemek lazım. Sıkıntı çıkartır ileride maalesef...
Hocam alacağım şey 600 lira yenileri 5k zaten masaüstü bilgisayarım da var sadece okula götürmek için alacağım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri