Gt 502 Fan Dizilimi

onnow78

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar ,

için fan dizlimi yardımı rica ederim,

Parçalar hazır fakat henüz monte etmedim,

Elimde 12 tane “ “. Var,

1 tane cpu sogutucu var “ / ” var,

Gerekirse kasanın görünmeyen kısmına başka argb siz fan da alabilirim, sonuçta görünmeyen kısım ışıklı olmasına gerek var mı bilemedim ?

bir fan dizilimi ile daha düşük değerli CPU ısı değeri almış sanırım, ama ekran kartı ısı değeri ne olmuş sanırım belirtmemiş.

Resimde görüldüğü üzere CPU fan ı arkaya takmış,

Ekli dosyalar

• IMG_2574.png
    IMG_2574.png
    4.2 MB · Görüntüleme: 16
KS

onnow78

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Üste sıvı soğutma arkaya egzoz yan tarafa da içeri hava girecek şekilde fan dizilimi uygun olacaktır
Teşekkürler yan tarafa derken , yan tarafta 3 tane görünmeyen yere , 3 tane de görünmeyen yerden kasa içine mi ? , ayrıca alta 3 tane ? , fakat video da adam varyasyonları denemiş ve ısı ölçmüş , resimdeki varyasyon daha düşük CPU değeri aldım diyor ? Sizin varyasyon en iyi hava akımını sağlıyor mu ?

Farukaktacun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Sıvı sogutucunun fanları ıle yukardakı fanların yerını degıseceksın yanı sıvı sogutma yukarı takılacak sıvı sogutanın takıldıgı yere 3 fan takılacak arkaya 1 egzoz fanı ve alt kısma 3 tane hava gırışı takabılırsın ama benım tavsıyem eger altta toz filitresi yoksa takmaman veya orayıda egzos olarak kullanabılırsın cunku alttan toz alma durumu olursa cabuk tozlanmaya baslar parcalar

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,223
Teşekkürler yan tarafa derken , yan tarafta 3 tane görünmeyen yere , 3 tane de görünmeyen yerden kasa içine mi ? , ayrıca alta 3 tane ? , fakat video da adam varyasyonları denemiş ve ısı ölçmüş , resimdeki varyasyon daha düşük CPU değeri aldım diyor ? Sizin varyasyon en iyi hava akımını sağlıyor mu ?
Sıvı soğutma takılı olduğu bölüme içeri hava girecek şekilde 3 fan takın sıvı soğutma da yukarıda olacak hava dışarı çıkacak şekilde birde egzoz fan var o da dışarı üflüyor alta ise ya içeri üfleyecek fan takabilirsiniz ya da dışarı tahliye fanı nasıl istersen en iyi hava akımı için bence içeri uflesin orası da

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri