Soru Gta 4 Online Oynamanın Şansı Var Mı ?

Royaldaking

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Arkadaşlar indirimde GTA 4 almış bende alayım dedim oyunda serverlar kapanmış başka online oynama yolu varmı

tükenişler

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
256
Hocam online serverlar kapanalı baya oldu. Ben de 2018 gibi almıştım akabinde sadece nostalji olarak sakladım.

panz70

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Arkadaşlar indirimde GTA 4 almış bende alayım dedim oyunda serverlar kapanmış başka online oynama yolu varmı
ben yaklaşık 1 sene önce arkadaşım korsan indirtmişti server listesi indirerek 3 kişi online oynayabiliyorduk gayet eğlenceli oluyordu ama bilgisayarlarımız çöp olduğundan korsan indirmiştik şuan yeni bilgisayar aldım korsan tercih etmiyorum. Eğer korsan indiririm diyorsanız araştırma yaparak bulabilirsiniz online svsini ve gta 4 ü

asdasdasd..44

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ben yaklaşık 1 sene önce arkadaşım korsan indirtmişti server listesi indirerek 3 kişi online oynayabiliyorduk gayet eğlenceli oluyordu ama bilgisayarlarımız çöp olduğundan korsan indirmiştik şuan yeni bilgisayar aldım korsan tercih etmiyorum. Eğer korsan indiririm diyorsanız araştırma yaparak bulabilirsiniz online svsini ve gta 4 ü
kankam ben online oynicamda nerden bulabilirim arklar ile

tükenişler

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
256
kankam ben online oynicamda nerden bulabilirim arklar ile

Buna bir bakın isterseniz + olarak bazı launcherler var virüs takıntın yoksa deneyebilirsin.

Bu da başka bir launcher

Aynı şekilde bir alternatif daha.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri