Soru Gta 5 Hesap Bağlama

Zfx67

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Arkadaşlar bugün uzun bir aradan sonra gta oynayacaktım ama oynaymadım epickten oyuna girdiğimde hep girdiğim social clup hesabımı girdiğimde epic hesabıma farklı bir hesap bağlı olduğunu söyledi nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz

KS

Zfx67

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Arkadaşlar bugün uzun bir aradan sonra gta oynayacaktım ama oynaymadım epickten oyuna girdiğimde hep girdiğim social clup hesabımı girdiğimde epic hesabıma farklı bir hesap bağlı olduğunu söyledi nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz
Bu konu hakkında bilgisi olan yokmu yardımcı olabilirmisiniz

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
malesef pek anlamadım detaylı anlatabilirseniz sevinirim hata kodu falan varsa

KS

Zfx67

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
malesef pek anlamadım detaylı anlatabilirseniz sevinirim hata kodu falan varsa
En son 1 yıl önce oynamıştım gta 5 i dün yüklemeyi denedim steamden oyunu açtım ve otomatik social clup hesabı bağlanamadı manuel girin hesabınızı yazdı bende social clup hesabımı girdim ve bu steam hesabına başka bir social clup hesabı bağlı lütfen onu giriniz yazdı ama o başka bir hesabım yok sonra aynısını epicde de denedim orda da aynı sorunla karşılaştım yani kısacası epic ve steam hesabıma başka bir social clup hesabı bağlı

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,485
Epic games hesabınızdan çıkarıp hangi hesapta oynuyacaksaniz onu bağlayın

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Google'dan Social Club hesabına giriş yapın. Settings>Linked Accounts bu adımları takip et ardından bağlı olan hesapları göreceksin işte orda bağlı olan hesabı çıkar kendi hesabını bağla.

KS

Zfx67

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Google'dan Social Club hesabına giriş yapın. Settings>Linked Accounts bu adımları takip et ardından bağlı olan hesapları göreceksin işte orda bağlı olan hesabı çıkar kendi hesabını bağla.
Orda epic games hesabı gözükmüyor reis bende
Birde şusn social clup hesabıma bir şey bağlı değil epic hesabıma başka bir social clup bağlı

KS

Zfx67

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri