GTA 5 İkinci kez satın almak...

vonaleee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
Öncelikle selamlar....

steam hesabım üzerinden satın aldığım gta5 online'dan perma ban yedim

ben nasıl tekrar  oyunu indirmeme gerek kalmadan gta5 alabilirim?

mesela biri social clup hesabını satıyor onu alsam indirmeme gerek olur mu?

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Açıkçası böyle bir durum ile hiç karşılaşmadım. Steam'dan almıştım bende GTA 5'i normalde tekrar indirebiliyorsun satın almadan zaten ama içerisindeki oyunlar da gidiyor mu bilmiyorum. Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olacaklardır..

KS

vonaleee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
OceanLaB' Alıntı:
Açıkçası böyle bir durum ile hiç karşılaşmadım. Steam'dan almıştım bende GTA 5'i normalde tekrar indirebiliyorsun satın almadan zaten ama içerisindeki oyunlar da gidiyor mu bilmiyorum. Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olacaklardır..

hımm

online kısma girmek için tekrar satın almam lazım bi şekilde..

2 yürlü satın alabiliyoruz biri social clup şifresi ile birde steamden 

steamden şuan tekrar satın alamıyorum hesapta olduğu için
social clup şifresi alsam tekrar indirmem gerekir mi tek kafama takılan konu bu..

şimdiden cevaplar için teşekkürler

S O V I E T

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Tahminimce yeni bir steam hesabı açıp oyunu alırsan zaten sabit diskinde oyunun dosyaları mevcut ilk önce steam bir göz atacaktır dosyalara sonra her zamanki güncellemesini yapıp sunacaktır fakat ben aynı hesaba almak istiyorum dersen onu yapamayacağını düşünüyorum birde aman diyeyim ban yiyen hesabındaki gta v i silmeye çalışma (Geri iade kısmındaki oyunu sil bölümü ile silersen sabit diskten de gider kütüphaneden de gider) kendi düşüncem bana böylesi olabilecek gibi geldi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri