Gta 5 Yardim(Archive istiyorum lutfen yardim)

Mamicicek58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Gta 5 de Openıv de Mod Yaparken Arşivi Bozdum Ve Eskisi Gibi Giremiyorum Arşivin Adı x64g.rpg Bozuldu Arkadaşlar Oyunda Açılmıyor Lütfen

Bazı Yerlerdeki Çözümleri Okudum Orda Dosyayı Silin Gta5 Checker Diye Bir Programla Kontrol Ettirin Ve Gta Laucheri Açın
Otomatik Bozuk Dosyaları Yüklücek Diyorlar Ama Yüklemiyor Lütfen Yardım

:( Dosyayı Upload Ederseniz Çok Sevinirim Arkadaşlar(x64g.rpg)
                                                                                                [size=large]YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.[/size] 
Eger gta launcher cozumude varsa onuda soylerseniz sevinirim
:huh:

E

expert

Guest
Mamicicek58' Alıntı:
Arkadaşlar Gta 5 de Openıv de Mod Yaparken Arşivi Bozdum Ve Eskisi Gibi Giremiyorum Arşivin Adı x64g.rpg Bozuldu Arkadaşlar Oyunda Açılmıyor Lütfen

Bazı Yerlerdeki Çözümleri Okudum Orda Dosyayı Silin Gta5 Checker Diye Bir Programla Kontrol Ettirin Ve Gta Laucheri Açın
Otomatik Bozuk Dosyaları Yüklücek Diyorlar Ama Yüklemiyor Lütfen Yardım

:( Dosyayı Upload Ederseniz Çok Sevinirim Arkadaşlar(x64g.rpg)
                                                                                                [size=large]YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.[/size] 
Eger gta launcher cozumude varsa onuda soylerseniz sevinirim
:huh:

bu yöntemi deneyin çözüm olmazsa yine bakalım

KS

Mamicicek58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam Benimki korsan Ama Normal yani cozum de belirtilen hersey oluyor ama gta yi acinca yukleme yapmiyor. Hocambildiginiz arkadaslariniz varsa lutfen onlarada danisin veya upload edin TESEKKURLER.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri