gta5

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
pc aldıktan sonra gta5 i yükledim girişte direkt offline a atıyor ve online a girmek istediğimde 'not signed in'hatasını alıyorum youtubedaki videoları izledim harfiyen yaptım fakat sorun çözülmedi bilgisi olan var mı

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
• Oyun Dosyalarını Doğrulayın, Sürücülerinizi güncelleyin ve Windows güncellemelerinizi yapın

• DNS kullanmıyorsanız, Google DNS'i ayarlayın 8.8.8.8 / 8.8.4.4

• Windows defender veya fidye yazılımı korumasına sahip herhangi bir antivirüs kullanıyorsanız oyunu ve Rockstar Launcher'i fidye yazılımı korumasında beyaz/izin verilen listeye ekleyin.

• Oyuna Rockstar Launcher'den girmeyi deneyin. (Tercihen Rockstar Launcher'i yönetici olarak başlatın.)

• Oyun içinde iken "Home" tuşu ile social club arayüzüne girmeyi deneyin. (Diskinize göre geç açılabilir veya geç giriş algılayabilir. Kısa bir süre bekleyin)

• Rockstar Launcher'i silin ve oyunun kurulu olduğu konumdan Redistributables klasörüne girin ve Rockstar-Games-Launcher.exe'i tekrar kurun.
➥ Bunu yaptıktan sonra Belgelerim klasöründeki Rockstar Games klasörünü silin. Bozuk veya hatalı dosyalarınız varsa tekrar işlenmesin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri