GTX 1050 Anakartım İle Uyumlu mu Dar Boğaz Yapar mı?

Fatih Ceyhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ARKADASLAR SELAMUN ALEYKUM NVİDİA GTX1050 ALICAM FAKAT ANAKARTIM UYUMLUMU BILMIYORUM.
SİSTEM İ5 2300 8 GB RAM VE 300W POWER ANAKART FOXCONN 2ABF VAR DARBOĞAZ YAPAR MI TAVSİYELERİNİZİ BEKLIYORUM TEŞEKKÜRLER.

KS

Fatih Ceyhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Expert' Alıntı:
Anakart destekliyor işlemci biraz düşük kalıyor ama kurtarır yine seni

yani alsam taksam güc kaynagından fln bi sıkıntı yaşamadan kullanabılırmıyım.

KS

Fatih Ceyhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Expert' Alıntı:
1050 de sıkıntı yaşamazsın
TEŞEKKÜRLER BİR SORUM DAHA OLUCAK BU 1050 İLE 1050 Tİ ARASINDAKİ FARK NEDIR FİYAT FARKINA DEĞER Mİ SİZCE ?

KS

Fatih Ceyhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Expert' Alıntı:
Değiyor ti  daha iyi

hocam ekran kartını aldım fakat taktıgımda ılkten acılıyor sonra bip sesi veriyor 6 tane bip sesleri başladığı zaman ekran kartının fanları duruyor ekrana goruntu felan gelmıyor bır bılgınız varmı bu konuda teşekkürler

KS

Fatih Ceyhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Expert' Alıntı:
BiP deyince bir kere ben çalışıyorum görüntüyü verdim diyor sonra ki 6 Kısa bip = Klavye(işlemcisi) hatası veriyor
nasıl yanı dedıgınızden bıse anlamadım ama bıb sesı gelıyor sonra ekran kartının fanları duruyor.

KS

Fatih Ceyhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Expert' Alıntı:
O kart zaten işininca fanları calismaya başlar farklı bir sıkıntı olabilir kartı takmayadan önce bilgisayar çalışıp görüntü veriyor mu çalışır durum da mı
bilgisayar çalısır durumda zaten normalde kartı taktıgımda 6 bıp hatası verıp ekrana goruntu vermıyor acaba donusturucuden sıkıntı yapıyor olabılır mı ?

KS

Fatih Ceyhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam şimdi dvi dvi kablolar gorüntu aldık ama şimdide bios ekranında kalıyor markanın çıktığı yerde arada bip sesleri geliyor

KS

Fatih Ceyhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam açıyor fakat geç açılıyor bi 10 dk dk felan rahat bekliyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri