GTX 1050 Tİ VS GTX 1050 + YENİ MONİTÖR

mutodarkness

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba ilk önce sistem toplıyacagım ve eylül ayının başında bu seçtiğim pc yi almayı düşünüyorum.Ama 2 şık arasında gidip geldim benim pc cok eski oldugu icin monitörde eski ve suan kullandıgım monitorum lg flatron l222ws ve bende yeni sistem toplarken monitoruda yanında almak istedim ama bu bütçemi aştı.Kısacası Gtx 1050 lik sistem toplıyıp 1 tane 75 hz freesync destekli 1 ms lik alayımmı  yoksa 1050ti gaming x ekran kartı alayıp eski monitorumu kullanmaya devammı edeyim yorumlarınızı bekliyorum hepinize teşekkür ederim.

KS

mutodarkness

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu önerini dikkate alacağım bende zaten yeni monitör alma taraftarıyım ama 1050 ti deki gaming x ibaresini duyunca alasım geldi ama benim oynıcagım oyunda zaten gta 5 felan olmıcak lol olucak sadece o yüzden galiba monitör almak bana daha cazip geldi yorumun için teşekkür ederim

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Monitör alman in artıları olacaktır dediğin gibi lol CS.go tarzı oyun oynicaksan 1050 yeterli olacaktır

Ahmet Doğukan G.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
sadece 1050 istediğin oyunu çok rahat bir biçimde açar bu sebeple yeni monitör alabilirsin. Ben ileride gta 5 de oynarım belli olmaz diyorsan 1050 ti olanı al biraz daha para biriktirip monitörü alabilirsin.

KS

mutodarkness

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
saolun gençler bende monitör alacağım sizin tavsiyeleriniz üzerine hepinize teşekkür ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri