Güç Kaynağı Kapışması | Corsair vs. Cooler Master

KYORIX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar;

Topladığım bilgisayara sağlam bir güç kaynağı almak istiyorum.
Bir kaç gündür sağlam araştırma yapıyorum ve iki marka/model arasında kaldım.
Tabii ki bu işlerde en iyi marka yok, en iyi markalar var ve ben daha iyiyi alma konusunda takıntılı bir psikopatım. ;D
Bu iki model arasından birisi veya başka bir marka/model önerilerinizi bekliyorum.

Bütçem: 1400-1700 TL - Minimum W: 650W

(Corsair Cv750 80+ Bronz 750w = 1499 TL) vs. (Cooler Master Coolermaster 700w 80 Bronze Mwe V2 = 1562 TL)

Bunları kullananlar tecrübelerini aktarırsa çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 7
  • 2.jpg
    2.jpg
    135.6 KB · Görüntüleme: 8

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Merhaba arkadaşlar;

Topladığım bilgisayara sağlam bir güç kaynağı almak istiyorum.
Bir kaç gündür sağlam araştırma yapıyorum ve iki marka/model arasında kaldım.
Tabii ki bu işlerde en iyi marka yok, en iyi markalar var ve ben daha iyiyi alma konusunda takıntılı bir psikopatım. ;D
Bu iki model arasından birisi veya başka bir marka/model önerilerinizi bekliyorum.

Bütçem: 1400-1700 TL - Minimum W: 650W

(Corsair Cv750 80+ Bronz 750w = 1499 TL) vs. (Cooler Master Coolermaster 700w 80 Bronze Mwe V2 = 1562 TL)

Bunları kullananlar tecrübelerini aktarırsa çok sevinirim.
Bu ikisi yerine kesinlikle C650 öneririm. 10 Yıl garanti ve yanlış hatırlamıyorsam 8 tane koruması vardı.

cellman3092

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Seasonic direk üreticidir. Ürünlerine 10 yıl garanti verir. Tüm PSU'larını kendileri yapar ve yeniden markalaşma için doğrudan tüketicilere ve diğer perakendecilere satarlar. Ürünleri kalitesi ve dayanıklılığı ile bilinir, bu nedenle SeaSonic PSU ile gitmek oldukça güvenlidir. Cooler master ve corsair satıcıdır. Yazdığınız seçeneklerden seçecek olursam corsair ile yola devam ederdim. Seasonic focus gold 650w kullanıyorum. Artıları modüler olması hybrid fan teknoloji olması yani fanı istediğimiz gibi açıp kapatabiliriz. Ayrıca fan %30 yükün altında çalışmaz ve sessizdir. Ayrıca 10 yıl garantili kendim daha önce cooler master kullandım ve kendisiyle büyük bir sorun yaşadım.

Son düzenleme:

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Cooler master daha iyidir hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri