Güç kaynaği önerisi

Toxifera

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaslar ben amd bir sistem toplamayi dusunuyorum fakat guc kaynagi kisminda biraz takildim.Islemci olarak fx 8370 ekran karti olarak r9 390x gibi bir sistem toplamak istiyorum
Ne kadarlik bir psu yeterli olur.Bazi yerlerde 800w diyolar okadar bir guc kaynaginin biraz fazla oldugunu dusunuyorum.
Onerileriniz icin simdiden tesekkurler iyi aksamlar. :)

E

expert

Guest
Toxifera' Alıntı:
Merhaba arkadaslar ben amd bir sistem toplamayi dusunuyorum fakat guc kaynagi kisminda biraz takildim.Islemci olarak fx 8370 ekran karti olarak r9 390x gibi bir sistem toplamak istiyorum
Ne kadarlik bir psu yeterli olur.Bazi yerlerde 800w diyolar okadar bir guc kaynaginin biraz fazla oldugunu dusunuyorum.
Onerileriniz icin simdiden tesekkurler iyi aksamlar. :)

http://urun.n11.com/guc-kaynagi/hig...gclid=COXa5snNr8wCFS8z0wodIjEIQA&gclsrc=aw.ds
bu yeterli kardeşim

KS

Toxifera

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Eyvallah hocam.High Power kullanmadim hic nasildir?fiyatina gore digerlerinden baya ucuz.

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Aslında alabiliyorsan geleceğe yönelik gelişimler açısından 1000 gibi bir şey alabilirsin. 800 1000 1200 artık neyse. ama dikkat et 80plus olsun. hatta gold olursa çok daha güzel olur. amd biraz fazla güç tükettiğinden 750 aşağısı zaten kurtarmaz :) intel-nvidia yapılandrma yaparsan 750w 80 plus her türlü yeter

-------------

Nasıldır soruna gelirsek net yorumlarına baktım gayet beğenilmiş. 5 senedir kulllanan varmış öneriyor. E elektronik biraz şanstır kimseye sorun vermez senin aldığında verir o da biraz işin şansı. Ama genel olarak system3276 nın önerdiği psu gayet güzele benziyor.

E

expert

Guest
Kardeşim 3 yıldan fazla oldu kullanıyorum
Gayet güzel pc yi kapatınca soğutma ya geçiyor kendini soğutuyor kapanıyor

E

expert

Guest
OceanLaB' Alıntı:
XCP-A600 X-Calibre 600 W yeter bu sisteme 800W çok fazla gelir yine alırken sistemi test ettirmek lazım
Hocam sonra yükseltme yaparsa yetersiz kalmaz mi

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,317
system3276' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:
XCP-A600 X-Calibre 600 W yeter bu sisteme 800W çok fazla gelir yine alırken sistemi test ettirmek lazım

Alacağı veya ekleyeceği sisteme göre değişir aslında arada 200W var o kadar enerji isteyecek hangi iç donanım birimini değiştirmesi lazım orası soru işareti :)

E

expert

Guest
OceanLaB' Alıntı:
system3276' Alıntı:

Alacağı veya ekleyeceği sisteme göre değişir aslında arada 200W var o kadar enerji isteyecek hangi iç donanım birimini değiştirmesi lazım orası soru işareti :)

O yüzden dedim ama işte ona kalmış inşallah doğru seçenek bulur

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Ben tavsiye ederken hep kendime gore düşünüyorum ben olsam en kötü 750 w 80+ gold alırdım :)

KS

Toxifera

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaslar cok tesekkur ederim.Yazin toplamayi dusunuyorun pcyi eger yeni ekran kartlari cikarsa biraz ucuzlar piyasa simdilik ben bi fiyat analizi yapiyordum.
Iyi forumlar! :)

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
bende sık sık system toplarım ama param ya çatıya ya pencereye ya döşemeye ille biyere gider yani :D olsun hoşume gidiyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri