Güç Kaynağımdan Cızırtı Geliyor Lütfen Yardım Edinn

güç kaynağı cızırtı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar,

Yaklaşık 7,8 ay önce vatan bilgisayardan aldığım bilgisayarın güç kaynağından, aldığım günden beri cızırtı geliyor.

Bu cızırtı sesi ekran kartı kullanımıyla doğru orantılı,gerçekten oyun oynarken çok artıyor ve insanı rahatsız ediyor. Ses genel olarak elektriksel bir sese benziyor. Vatan bilgisayara 2 defa götürdüm ancak evde her zaman gelen cızırtı sesi vatan bilgisayarda gelmedi. Sizce bu sesin kaynağı nedir, bilgisayarcıya götürsem halledebilir mi birde bilgisayarcının bir şeyler yapması durumunda garanti dışı kalır mı? Lütfen yardım edin.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,300
Yaklaşık 7,8 ay önce vatan bilgisayardan aldığım bilgisayarın güç kaynağından,aldığım günden beri cızırtı geliyor.Bu cızırtı sesi ekran kartı kullanımıyla doğru orantılı,gerçekten oyun oynarken çok artıyor ve insanı rahatsız ediyor.Ses genel olarak elektriksel bir sese benziyor.Vatan bilgisayara 2 defa götürdüm ancak evde her zaman gelen cızırtı sesi vatan bilgisayarda gelmedi.Sizce bu sesin kaynağı nedir, bilgisayarcıya götürsem halledebilir mi birde bilgisayarcının bir şeyler yapması durumunda garanti dışı kalır mı? Lütfen yardım edin.
Coil whine olabilir tiz bir ses mi ?

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
cw muhtmeelen kötü veya corsair psun vardır orada kalabalıktan duyulmuyordur fakat sakin ortamsa fişine bi göz at derm veya kablon tam mı girmiş

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Yük bindiği zaman sesli çalışması normal sizde demişsiniz zaten ekran kartı kullanımıyla doğru orantılı diye demek ki ekran kartına yük bindiği zaman PSU'ya da biniyor. Bu gayet normal.

KS

güç kaynağı cızırtı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
KS

güç kaynağı cızırtı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
KS

güç kaynağı cızırtı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
Hocam önceki sistemimde bendede rampage psu vardı ve aynı sorun vardı yapıcak bişey yok diye biliyorum

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
256
PSU geliyo rampage PSU lardan çok şahit oldum bu cizirtiya

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri