Güç Tuşuna Basıyorum PC Açılmıyor?

Lazko61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Ben yeni bir pc aldım, pc nin güç tuşuna bastığımda açılmıyor.

Lakin kasanın içini açıp power tuşundaki kabloları elimde ittirdigimde ve kasayı yan çevirdigimde açılıyor. Sonrasında ise kapatıp tekrar açınca normal şekilde power tuşu çalışıyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

Lazko61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kusura bakmayın pek pcden anladığım yok pcde yeni korkma sebebim anakart veya pahali bir bileşenin bozulması

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Merhabalar ben yeni bir pc aldım.pc nin güç tuşuna bastığımda açılmıyor.Lakin kasanın içini açıp power tuşundaki kabloları elimde ittirdigimde ve kasayı yan çevirdigimde açılıyor.Sonrasında ise kapatıp tekrar açınca normal şekilde power tuşu çalışıyor.
Kablo da temassızlık olabilir

KS

Lazko61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Söyle bir şey söylemek istiyorum.Pc açıldığında bir daha kapatıp normal şekilde açmaya çalışınca açılıyor.Ama pc uzun süre kapalı kalınca aynı sıkıntı oluyor

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Peki geçici olarak oynarsam pcye zarari olurmu tamirciye goturcem tanıdık birine ozamana kadar oynamam sıkıntı yapar mi
Bir sey olmaz hocam dikkatlice bak önemli değil. Ha tamirci para almiyo tanidik dersen ugrasma götür direk lakin yüksek ihtimal basit bişi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Size tavsiyem tüm kabloları kontrol edin ve soketlerine tam oturmuş mu bakın. Oturmayanları oturtun. Bu şekilde kullanmak uzun vadede sisteme zarar verebilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri