güç tuşuna bastıktan 5-6 saniye sonra PC kapanıyor

Flash52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

beyler güç tuşuna bastıktan 5-6 saniye PC kendini kapatıyor ama 2.defa bastığımda normal bir şekilde Windows sorunsuz açılıyor ve bu 3 gündür böyle yüksek grafikli oyunlar oynadım god of War Spiderman dying light bir kere bile donma takılma kasma olmadı işlemci ısısı 70 i geçmedi ekran kartı isisida 60 in üzerine çıkmadı en yüksek grafiklerde uzun saatler oynadım bir sorun olmadı ama gel gelelim akşam yatarken PC kapatıyorum sabah açıyorum açarken ilk açılışta böyle 5-6 saniye sonra kapaniyor 2.sefer basıyorum açıyor hep böyle bütün testleri yaptım hiçbir sorun görünmüyor 2 kez masaüstünde memory management hatası yedim mavi ekran ramleri 3 tane farklı testten geçirdim bişi çıkmadığı gibi ztn ben bu ramlerle aralıksız 8 saat ağır oyun oynadım bana mısın demedi sorun güç kaynağı diye düşünüyorum ama bu sefer ağır oyunları çalıştırırken de kapanmaz miydi? ne yapsam bilemiyorum komple sistemi geri gönderip test mi ettirsem daha 1 hafta olmadı alalı sifir sistemde nelerle uğraşıyoruz

brooklyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
ilk defa böyle bir şey görüyorum

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Sistemi aldığınıız yere bildirin ve onlar size bize gönderin derse gönderin fark ettiklerinde sorunlu parçayı bulup yenisini takıp gönderirler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri