Güngören'de Oturan Kardeşlerim Sorularınız Belediye Başkanına Gelsin!

predator34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Herkese selamlar ben Adal,
Güngören belediye başkanı ile röportaj yapacağım sorunlarınız varsa (kanıtlayabileceğiniz iyi olur) buradan bana iletebilir doğruluğunu onayladığımda soru güzelse kendisine soracağım.
Ağırlıklı hizmet yani belediye ile alakalı bir, kaç tanede siyasi soru araya sıkıştıracağım. Sizinde fikirlerinizi ve sorunlarınızı merak ediyorum

Ekli dosyalar

• WhatsApp Görsel 2024-09-16 saat 23.42.56_64d0abc2.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-09-16 saat 23.42.56_64d0abc2.jpg
    248.7 KB · Görüntüleme: 11
  • 3333.png
    3333.png
    881.4 KB · Görüntüleme: 11

yewoup

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
partiden bağımsız değerlendirmek lazım adamı. başkan her gün sokaklarda tanımayan yok esnaf olsun, küçük çocuklar olsun. başka bir belediyede böyle bir şeyi başaran varsa söylesin. bu bile büyük bir cesarettir ve başarıdır. çok çalışkan adam keşke ibbde aday gösterilseydi.

KS

predator34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
partiden bağımsız değerlendirmek lazım adamı. başkan her gün sokaklarda tanımayan yok esnaf olsun, küçük çocuklar olsun. başka bir belediyede böyle bir şeyi başaran varsa söylesin. bu bile büyük bir cesarettir ve başarıdır. çok çalışkan adam keşke ibbde aday gösterilseydi.
Ben aynılarını düşünmüyorum biraz sosyal medyaya oynadığını düşünüyorum. Çünkü en basitinden bir videoda belediyenin yıllık gelirinin 200 Milyon TL olduğunu söylüyor ve haznedardaki tek bir otoparkın gideri 400 Milyon TL miş.. Nasıl oluyor bu başka hiç bir şeye para harcanmıyor mu? merak konusu bunları tek tek soracağım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri