Günlük 300 Tl'ye 7 Ay Çalışacağım Ama?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,269
Hocalarım ben yarından itibaren ise basliyiorum günlüğüm 300 tl 7 ay calısıcam 63k yapar 30k sini telefon + pc ye ayırmayı düşünüyorum sizce geri kalan 33k yi ne yapmalıyım yatırım mı yoksa harcamalimiyim yatırım yapsam neye yapmalıyım altın mı dolar mı yada 63k niz olsa siz ne yapardiniz (not telefon ve bilgisayarım yok)

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,194
30 bin TL telefon ve PC için gayet yeterlidir değerli kardeşim. Geri kalan parayı da kendine (kötü günler) için ayırmalısın. Direkt farklı bir elektronik ürüne veya sanala yatırmak yanlış olur.

Altın alınabilir, dolar alınabilir. En azından üstüne ufak ufak yine çalıştıkça ilave edersin. Tavsiyem altın alman yönünde olacaktır.

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,269
30 bin TL telefon ve PC için gayet yeterlidir değerli kardeşim. Geri kalan parayı da kendine (kötü günler) için ayırmalısın. Direkt farklı bir elektronik ürüne veya sanala yatırmak yanlış olur.

Altın alınabilir, dolar alınabilir. En azından üstüne ufak ufak yine çalıştıkça ilave edersin. Tavsiyem altın alman yönünde olacaktır.
Sagolun hocam yani 16 yaşındayım daha tam olarak mantıklı yatırımı bilmiyordum ama altında benim kafama attı mantıklı hocam tessekurler tekrardan

jelibonlu makarna

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Hocalarım ben yarından itibaren ise basliyiorum günlüğüm 300 tl 7 ay calısıcam 63k yapar 30k sini telefon + pc ye ayırmayı düşünüyorum sizce geri kalan 33k yi ne yapmalıyım yatırım mı yoksa harcamalimiyim yatırım yapsam neye yapmalıyım altın mı dolar mı yada 63k niz olsa siz ne yapardiniz (not telefon ve bilgisayarım yok)
Biraz daha üstüne koyup azda olsa tarlada alabilirsiniz ama bu parayla altın olur bide ayıptır sorması ne iş yapacaksınız ve yeni işiniz şimdiden hayırlı olsun

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,269
Biraz daha üstüne koyup azda olsa tarlada alabilirsiniz ama bu parayla altın olur bide ayıptır sorması ne iş yapacaksınız ve yeni işiniz şimdiden hayırlı olsun
Insatta calısıcam yaklaşık günlüğü 300 tl tabi usta olduğum zama 600 700 e kadar da çıkıyor tessekurler bu arada

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,269
bende hem nft hemde fps oyunlari adina sistem topladim ve birde yazilim kursuna gidiyorum 3080 is gorur degilmi
Evet tabikide

Hocam altını gram cinsinden mı alayım yoksa çeyrek olarak mı

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,269
Hocam deprem yüzünden işlerimiz durdu baska yere girdim 180 tl ye 10 saat sabah 7 öğlen 3

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri