H5 Flow Ön Taraftaki Ses Jackı Çalışmıyor.

Skydep

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
H5 flow bir kasada sistem topladım. Sistemde jack girişli bir kulaklığı kasanın önündeki jack e taktığımda çalışmıyor. Driverlar ile alakalı bir durum değil sanırım çünkü arka tarafta anakarta taktığımda çalışıyor. Audio portu falan da taktım. Bunun nedeni ne olabilir?

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
H5 flow bir kasada sistem topladım. Sistemde jack girişli bir kulaklığı kasanın önündeki jack e taktığımda çalışmıyor. Driverlar ile alakalı bir durum değil sanırım çünkü arka tarafta anakarta taktığımda çalışıyor. Audio portu falan da taktım. Bunun nedeni ne olabilir?
yüksek ihtimalle kablosu bağlı değildir.

KS

Skydep

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Anakart üzerinde kablosu bağlı olarak gözüküyor. Sol atta

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Zaten anakarta takmanız daha iyi şansınız varsa öyle kullanın

KS

Skydep

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Önde tek giriş var evet. Kasanın arka tarafına taktığımda çalışıyor. Fakat ön taraftaki tek jack e taktığımda çalışmıyor.

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
224
Önde tek giriş var evet. Kasanın arka tarafına taktığımda çalışıyor. Fakat ön taraftaki tek jack e taktığımda çalışmıyor.
Kombo girişler standart kulaklıklara uymuyor, kasanın içeriğinde veya kulaklığın kendi y aparatı yoksa dışardan satın almanız gerekir. Ama bence de arkadaşların dediğini yapın, anakarttan ses çıkış alın. Çünkü çoğu anakartta arka çıkış daha performanslıdır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri