Hakem Heyeti Iadeyi Onayladı Kaç Gün Içinde Geri Vermem Lazım?

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Arızalı olarak onaylanan ekran kartımın iadesi hakem heyetinden onaylandı.Firma gönderin ücreti iade edelim dedi.İşlerimin yoğunluğundan henüz gidemedim teslim etmeye sonuç açıklandıktan ne kadar süre sonra gönderirisem iade iptal olur ya da bu karar çiğnenebilir buna göre dikkat edeyim var mı bilginiz?

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Her iki tarafta karar açıklandıktan sonra 15 gün içinde itiraz edebilir, itiraz etmez ve iade yapılmaz ise icraya verebilirsiniz.

KS

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Her iki tarafta karar açıklandıktan sonra 15 gün içinde itiraz edebilir, itiraz etmez ve iade yapılmaz ise icraya verebilirsiniz.
hayır sorduğum bu degıl aslında.Firma zaten kabul etti iadeyi ürünü istiyor para iadesi yapacağız diyor.Benim sorduğum ben kaç gun ıcınde onlara gondermem gerek işlerim yoğun belli bi gün var mı benim göndermem için şu kadardan sonrası geç olur dediğiniz

hayır sorduğum bu degıl aslında.Firma zaten kabul etti iadeyi ürünü istiyor para iadesi yapacağız diyor.Benim sorduğum ben kaç gun ıcınde onlara gondermem gerek işlerim yoğun belli bi gün var mı benim göndermem için şu kadardan sonrası geç olur dediğiniz
yani istersem 1 ay sonrada gönderebilir miyim?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri