Hangi Ekran Kartını Almalıyım

SADDAM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Selamun aleykum ekran kartı ile işlemci arasında uyum olmalımı bilmiyorum[/font]
[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Anakart : MSİ H81M-P33
İşlemci :İntel Pentium G3258 
Ram: Corsair 4GB
320lik hdd var[/font]

[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Ben bunların yanına hangi ekran kartını almalıyım 400-500 lirayı geçmicek modelleri önerirseniz sevinirim herkese iyi günler[/font]

xermonia44

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Güç kaynağınız kaç w ? eğer 450-500 w falansa sanırım 500 tl ye kadar alabileceğin en iyi ekran kartı RX460 (2GB VEYA 4GB modeli bütçene göre alırsın) . PSU'n yanlızca bu sistem içinse yani 300-350w falansa gtx750ti alabilirsin . Seçimin için en önemli olan psu'nun kaç watt güç verdiği bunu aktarırsan ben ve diğer arkadaşlar daha iyi önerilerde bulunabiliriz

KS

SADDAM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ekran kartına göre psu alıcam zaten hangi modeli alacağım konusunda takıldım piyasada bir sürü model var en iyi performansı hangisi veriyor bilmiyorum donanım hakkında fazla bi bilgim yok uzmanından yardım istiyorum

olcay4258

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam, O sisteme yatırım yapmamanı tavsiye ederim g4400 ve rx 460 kullanıyorum işlemci kullanan oyunlarda rx 460'u %50 bile kullanamıyor işlemci, g3258 g4400'dan düşük bir işlemci daha da vasat sonuçlar alabilirsin. Bence de hocamın dediği gibi sistemini satıp yeni bir sistem alman senin için daha iyi olacaktır.

KS

SADDAM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PCMaster' Alıntı:
sisteminde ki bütün ekipmanları modeliyle sölermisin

Anakart : MSİ H81M-P33
İşlemci :İntel Pentium G3258 
Ram: Corsair 4GB
Depolama : 320 hdd

Ekran kartı : Nvidia Geforce 9500 gt 
Güç Kaynağım : Bross atx-300W

Bu sisteme uygun hangi ekran kartını önerirsiniz güç kaynağını ekran kartına göre yeni alıcam şuanlık yeni bir sistem toplayacak param yok eski parçaları satsam 1 yıl oldu alalı fiyatı düşecek makina tasarımı ve endüstriyel yazılımla uğraşıyorum aradada oyun oynarım fazla bi performans beklemiyorum oyunları orta seviyedede olsa oynatabilecek bir sisteme dönüşebilirmi lütfen yardım edin hepinize iyi forumlar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri