Soru Hangi Hazır Sistemi Almalıyım

Gloxinia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
yok
Ekran Kartı
yok

Bütçem bazında bu 2 sistem dikkatimi çekti. Gamegarajda ki sistem 21500, Tebilonda ki sistem ise 23500. Sizce bu 2 sistemden hangisini almam daha mantıklı olur veya varsa sizin hazır sistem önerileriniz nelerdir?
Monitörüm 2k 165hz'dir. Oynayacağım oyunlar genel olarak Roblox, Minecraft, LoL tarzı arkadaş ortamlarında oynanacak oyunlarda oluşuyor ama bazen Warzone tarzı oyunlarda oynayacağım.

Revalogon

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
monitörüne göre bu sistemler olmaz.

Sana 4070 super 7500f kombinasyonlu sistem lazım

KS

Gloxinia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
monitörüne göre bu sistemler olmaz.

Sana 4070 super 7500f kombinasyonlu sistem lazım
Bütçem 20-25bin arası söylesene ne yapabilirim? Monitörü ucuz diye almıştım öyle. Monitörü 1080p'ye ayarlayabiliyorum hani...

Revalogon

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
dün incehesapta mis gibi sistem vardı neden almadın ki dostum ?

1080 p de oynayacaksan 4060 lı sistemlere yönel. paranı 4060ti 8 gb için harcama

KS

Gloxinia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
dün incehesapta mis gibi sistem vardı neden almadın ki dostum ?

1080 p de oynayacaksan 4060 lı sistemlere yönel. paranı 4060ti 8 gb için harcama
Hangi sistem görmedim hiç. 1080p'de oynayacağım oyunları. DLSS RTX veya FSR gibi teknolojileri kullanma gibi bir niyetim yok hiç.

Revalogon

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
gaming gecesinde yayınladılar.

bence pazartesi vatanı takip et hazır sistemleri ya da haftaya cumayı bekle gaming gecesi için. En avantajlı sistemler o günlerde oluyor

KS

Gloxinia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

bence pazartesi vatanı takip et hazır sistemleri ya da haftaya cumayı bekle gaming gecesi için. En avantajlı sistemler o günlerde oluyor
Kanka sistemi hemen almak istiyorum zaten 1 aydır bekliyorum. Daha fazla beklemek istemiyorum pek.

MeReKGs67

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

Pazartesi ne oluyor vatanda? Gaming gecesindeki sistemlerin stoğu az oluyor diye biliyorum hemen tükenmiyor mu?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri