hangi kablo

furkansam

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
çok teşekkürler tavsiyelerinizle bahsettiğiniz sistemi bu gün itopyadan aldım.
AOC 144 hz. monitör aldım. İçinden 4 farklı kablo çıktı. hangisini kullanmalıyım?
kafam çok karıştı.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Dispay Port en iyisi sayılır Monitörde ses çıkışı varsa ve onları kullanmak istersen HDMI kullan yoksa Display Port kullan.

Suphi Kart

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Uğur hocama katılıyorum. 144 hz. kullanmak istiyorsanız Display port u kullanmanızı öneririm çünkü HDMI kablosu ile bağlandığında 59 hz de çalışıyor. Aynı değerlere sahip AOC monitörüm var ses desteği de var fakat display kullanıyorum 144 hz. i kullanabilmek için.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Suphi Kart' Alıntı:
Uğur hocama katılıyorum. 144 hz. kullanmak istiyorsanız Display port u kullanmanızı öneririm çünkü HDMI kablosu ile bağlandığında 59 hz de çalışıyor. Aynı değerlere sahip AOC monitörüm var ses desteği de var fakat display kullanıyorum 144 hz. i kullanabilmek için.

Bir arkadaşım hatta bunu bilmediği için 144 hz monitörünü 3 ay 60 hz kullanmıştı :D

Suphi Kart

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Suphi Kart' Alıntı:

Bir arkadaşım hatta bunu bilmediği için 144 hz monitörünü 3 ay 60 hz kullanmıştı :D

İlk aldığımda ben de 60 hz gördüm hemen araştırınca display port u kullanmam gerektiğini öğrendim  :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri