Soru Hangi Kablosuz Mouse Tercih Etmeliyim?

okankygsz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Herkese merhaba

Asus ROG Gladius III Wireless
Cooler Master MM712 Kablosuz
bu iki mouse arasında kaldım.neredeyse 15 yıl önce filan kablosuz ürün kullandım.O zamandan beri hiç kullanmadım şuan elimde asus tuf m3 var ve orta tuşu bozuldu.Bunların dışında asus tuf m4 hoşuma gidiyor ama sensör olarak bunlardan kalitesiz bir sensörü varmış.Sizce hangisini tercih etmeliyim ve neden?Birde başka marka düşünmüyorum sebebi kasamda ki parçalar cooler master ve asus ikilisinden oluşuyor düzeni bozup ekstra bi programla uğraşmak istemiyorum

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,188
Herkese merhaba

Asus ROG Gladius III Wireless
Cooler Master MM712 Kablosuz
bu iki mouse arasında kaldım.neredeyse 15 yıl önce filan kablosuz ürün kullandım.O zamandan beri hiç kullanmadım şuan elimde asus tuf m3 var ve orta tuşu bozuldu.Bunların dışında asus tuf m4 hoşuma gidiyor ama sensör olarak bunlardan kalitesiz bir sensörü varmış.Sizce hangisini tercih etmeliyim ve neden?Birde başka marka düşünmüyorum sebebi kasamda ki parçalar cooler master ve asus ikilisinden oluşuyor düzeni bozup ekstra bi programla uğraşmak istemiyorum
Asus rog gladius 3 kesinlikle daha iyi olur kablosuzun rahatlığı bambaşka

KS

okankygsz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
kasamdaki parçalar tuf serisi anakart ve ekran kartı ve ramler de tuf destekli peki rog fare alsam ışıklandırma bir çalışır mı?

KS

okankygsz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Son bi sorum olacak cooler masterın faresini kullanan pek olmayabilir.Kulaklığını bile zor buldum ama asus elbet vardır diye düşünüyorum acaba kronik sorunu var mıdır ki farenin?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,969
Hocam ikisi arasında dağlar kadar fark var. Biri büyük biri küçük el için. Cm712’ye eliniz uyuyorsa hyperx haste wireless hepsinden iyidir
100 saat kullanım süresi
Paw 3335
Güzel ptfe skatezler
61g hafiflik

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri