Hangi Kasa ve Neden?

FATİHSAYIN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Selam Dostlar,

Bu iki kasadan birini alacağım hangisini tercih etmeliyim?

Hangi Psu'yu Önerirsiniz Marka olarak. İhtiyacım olan 555-650W yeterli. Yoksa Psu'lu modellerinimi almalıyım.

Ek olrakta bu fiyatta önerebileceğiniz gösterişli kasalar varsa gönderin gelsin. Psu için Bütçe 1600 TL.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Görünüş olarak TD500 çok daha güzel. Onun dışında daha fazla USB girişi , daha fazla disk yeri ve 4000D 120mm fan desteklerken TD500 140mm de destekliyor. Eksi yanı genişleme yuvası 4000D ye göre daha az ama bence TD500 hem görünüş hem de özellik olarak daha güzel ve iyi.

MAO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
TD500 her şekilde tercihim olurdu çok şık bi kasa ancak attığınız linkte temin edilememektedir diyor. Stok bitmiş sanırım diğerlerinde de 200 lira ve üzeri fiyat var şuan.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
TD500 kasası özellik ve genel yapı olarak daha dolu bir model. Tercihinizi TD500 kasasından yapmanızı öneririm.

Ancak ortalama 2500 TL verilmez o 2 kasaya. Bu kasa 2 kasadan da daha fazla özelliğe kaliteye sahip bir modeldir. İndirimde değerlendirin derim.

KS

FATİHSAYIN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
TD500 kasası özellik ve genel yapı olarak daha dolu bir model. Tercihinizi TD500 kasasından yapmanızı öneririm.

Ancak ortalama 2500 TL verilmez o 2 kasaya. Bu kasa 2 kasadan da daha fazla özelliğe kaliteye sahip bir modeldir. İndirimde değerlendirin derim.
Teşekkürler. İyi Forumlar.

KS

FATİHSAYIN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Hocam Sistem Toplamayacağım F/P Sistemler çıkıyor, onları özelleştirip kasayı bunu tercih etmek istiyorum. Lakin özelleştirmede bulunacağını zannetmiyorum. Hemde Type-C Girişi Büyük ihtimalle F/P Sistemlerde anakart desteği olmaz boşuna almış olurum korkusu var. Özelleştirmlerde TD500 Daha Çok karşıma Çıkıyor. Hemde Daha Uygun diyebilirim. Almadan Önce Anakrtta Type-C Varmı yokmu bakıcam ama olmaz gibi geliyor.

P500A Dikey GPU Tutacağıda Benim için çok Büyük bir artı almayı düşünüyorum fiyatları 650-900TL Bandında Bu parayı vereceğime P500A alırım ama bu seferde PCIe Riser almam gerekiyor. her türlü masraf ama P500A alırsam sadece PCIe Riser Para Vermiş olucam. Şahsen Biraz kararsız Kaldım.​

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri