Hangi Mekanik Klavye'yi Almalıyım! ''Fiyat: 250 - 300 TL Arası''

olgay_sen16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[size=small][font=Georgia,]Bütçemi en fazla 50 TL aşabilirim. Aklımdaki klavyeler şunlar;

1) Cooler Master Storm Trigger Z Klavye: 

2) Everest Rampage Tinker Klavye:   (Mor aydınlatması var. Erkekler için uygun mudur?) 

3) Logitech G710+ Klavye: 

4) Motospeed CK108 Klavye:   (GearBest'den alırsam, kesin elime ulaşır mı? Gelirken gümrükte kalır mı?)

5) Razer Deathstalker Chroma Klavye:   (Mekanik değil, sizce alınabilir bir klavye mi?)

Bu klavyelerden daha güzel olan ve bütçemi aşmayan (MEKANİK - MAVİ SWİTCH - ''RGB olursa iyi olur'') bildiğiniz başka klavyeler varsa önerebilirseniz çok mutlu olurum. 

(Lütfen bu işlerden gerçekten anlayan arkadaşlar yardımcı olmaya çalışsın.) 

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER!..
[/font]

[/size]

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba

Eğer evde tek isen odanda tıkır tıkır ses çıkmasına kimse birşey demiyecek ise ck-108 önerebilirim, gümrükten geçer ufak bir vergi verirsin, bilek desteği bilgisayar arayüzü olsun gerçekten beğendiğim markalardan , vergiler ile uğraşmak istemiyorsan G710+ ,mekanik çok ses yapar vs vs diyorsan razer her nekadar pahalı olsada mekanik olmayan klavyelere göre illa bu 5 inden birisi olucaksa bunlar eğer liste harici öneri istersende Mekanik olarak Redragon K552-R KUMARA Rainbow, bilek destekli mekanik olmayan bir klavye, Redragon Karura K502, eğer Türkiyeden istersen mekanik olmayan Bloody B120 Turbo

iyi forumlar

KS

olgay_sen16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Redragon K552-R KUMARA Rainbow'u hiçbir sitede göremedim. Eğer bildiğiniz bir site varsa söylerseniz çok mutlu olurum. Yoksa da eğer gerçekten gümrükte takılma ihtimali yoksa Motospeed CK108 alacağım. Birde, Motospeed'e rakip başka bir klavye daha var diyorlar, Elephone ELeEnter Game 2. Hangisini önerirsiniz?

Birde şimdi bu klavyeyi gördüm. Çok kararsız kaldım. :/

KS

olgay_sen16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Steelseries önerir misiniz? Apex 350 ve M400 arasında kaldım. Sanırım bu iki klavye burada bahsettiğimiz tüm klavyelerden daha iyi. Değilsede en iyisi hangisi acaba? Birde mekanik olmayan klavyeler arasından razer'ı mı önerirsiniz bloody'yi mi? Apex 350 de mekanik değil ama çoğu mekanik klavyeden daha iyi diyorlar. Yani genel olarak siz bana bu klavyeler arasından (Yorumda bahsettiklerimizde dahil) hangisini tavsiye edersiniz? (Mekanik olan ve olmayan) Rahatsız ettiysem kusura bakmayın. Cahilliğime sayın. 350 TL'lik bir klavye alacağım ve hiçbir fikrim yok. Az parada değil. Almışken en iyisini almak istiyorum. Hazır sizi bulmuşken değerlendireyim :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri