Hangi Monitör Alınmalı ?

ömer1903

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Herkese merhabalar daha dün ilk defa kendime sistem topladım. Sistemler hakkında çok bilgi sahibi değilim biraz piyasa araştırması yaptım fakat net bir sonuca varamadım sizlerden görüşlerinizi bekliyorum.

Bütçem 5k bandında bir çok markaya baktım ölü pixel ve ghosting sorunları var ilk kez pc aldığım için sorun yaşamak istemiyorum hangi markanın hangi modelini alabilirim ? 180-200hz kavisli ekran tipi 0.5/1ms

Ekran kartı MSI RTX 4060

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,480
Herkese merhabalar daha dün ilk defa kendime sistem topladım. Sistemler hakkında çok bilgi sahibi değilim biraz piyasa araştırması yaptım fakat net bir sonuca varamadım sizlerden görüşlerinizi bekliyorum.

Bütçem 5k bandında bir çok markaya baktım ölü pixel ve ghosting sorunları var ilk kez pc aldığım için sorun yaşamak istemiyorum hangi markanın hangi modelini alabilirim ? 180-200hz kavisli ekran tipi 0.5/1ms

Ekran kartı MSI RTX 4060

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
781
Kavisli düşünmezseniz üstteki 24g4x modelini öneririm.

KS

ömer1903

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
1080p 24 inç (min 144hz) ips panel tercih edilebilir. @Lory
Yardımın için teşekkür ederim MSİ'nin 27 inçlik 250 hz bi monitörünü buldum onu aldım

Yardımın için teşekkür ederim bir kaç arkadaşıma sorarak şu monitörü aldım:

Kavisli düşünmezseniz üstteki 24g4x modelini öneririm.
Önerin için teşekkür ederim güzel bir monitör olduğunu düşünerek arkadaşlarıma da danışarak şunu aldım:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,480
Yardımın için teşekkür ederim MSİ'nin 27 inçlik 250 hz bi monitörünü buldum onu aldım

Yardımın için teşekkür ederim bir kaç arkadaşıma sorarak şu monitörü aldım:

Önerin için teşekkür ederim güzel bir monitör olduğunu düşünerek arkadaşlarıma da danışarak şunu aldım:

Iade etmeno oneririm

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri