HANGİ MONİTÖRÜ ALMALIYIM ÖNERİ LÜTFEN

Beratatsiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar, genel kullanım için moonitör almayı düşünüyorum 3 adet 27inç uzun saatler pc basında olduğumdan ötürü gözlerim çok yoruluyor ve bundan dolayı başım ağırıyor bu tür sorunlar yaşamayacağım gözümün yorulmayacağı 27 inç monitör önerileriniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Selamlar, genel kullanım için moonitör almayı düşünüyorum 3 adet 27inç uzun saatler pc basında olduğumdan ötürü gözlerim çok yoruluyor ve bundan dolayı başım ağırıyor bu tür sorunlar yaşamayacağım gözümün yorulmayacağı 27 inç monitör önerileriniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden
Gözünüzün yorulmaması için ghosting olmayan hızlı bir monitöre ihtiyacınız var , renkler soluk hızlı bir panel isterseniz tn panel monitör öneririm , renkler çok canlı hızlı bir panel isterseniz ips tercih edin , pcde çok vakit geçiriyorsunuz anladığım kadarıyla bu yüzden tn panel tercih edebilirsiniz soluk renkler çok göz yormaz

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Model olarak bilmiyorum. Gözlerimi çok yorardı ekran ama 2 tane fatklı Benq monitör kullanımda 2 yıldır. Rahatsızlık vermedi ve yormadı.

reflection

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
gözleriniz yorulmasın istiyorsanız mavi ışık filtresi olan bir ekran kesinlikle şart olmalı. Keza günümüzde bu özellik olmayan monitör olduğunu sanmam. Birde göz için 250 nits parlaklık değeri idealdir.ne az ne fazla tam ortası. Bu iki faktörde göz önünde bulundurulmalı.

KS

Beratatsiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Belirttiğiniz özellikte monitör linkleri bırakabilirseniz çok sevinirim pek anlamadığım için özellik ve donanımdan bulamam sanırım

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
gözleriniz yorulmasın istiyorsanız mavi ışık filtresi olan bir ekran kesinlikle şart olmalı. Keza günümüzde bu özellik olmayan monitör olduğunu sanmam. Birde göz için 250 nits parlaklık değeri idealdir.ne az ne fazla tam ortası. Bu iki faktörde göz önünde bulundurulmalı.
Neredeyse tüm monitörlerde var hocam mavi ışık filtresi zaten dediğiniz gibi

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
4 ms 75 hz ne hocam göz yorulmasını bırak kör olursunuz 😹

2k canlı renkler hızlı monitör;

renkler çok canlı olmayacaktır fakat göz yormaz hızlı monitörler;

2k çözünürlük 27 inç ;

1080 p 27 inç ;

Ayrıyaten bilgilendirme rehberi için buraya göz atabilirsiniz;

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri