Öneri Hangi Monitörü Almalıyım?

C4S3RAKUN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
oyun oynayan biriyim laptop kullandığım için alacağım excalibur g870 rtx 3060 laptop kullanıyorum hdmı ile kullanacağım sizce:
GAMEPOWER INTENSE X20 27 İNÇ 165 HZ 1MS RGB mi SAMSUNG LS24AG300NRXUF ODYSSEY G3 24 İNÇ 144 HZ FULL HD PİVOT mu yoksa
CASPER EXCALİBUR M.E238FHD-G 23.8 İNÇ

200 HZ 1MS FREESYNC-GSYNC monitörü mü almalıyım

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
38
şimdi ekran kartın amd ise freesync - nvidia ise gysnc almalısın.
27 inc 1 ms IPS panel olması önemli . Sundukların arasında bende gamepower ama gene detaylıca bi araştır

anildemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Samsung, casper gibi markalar monitörde en azından benim için f/p olarak geride. Gamepower düşünülebilir bu üçlü arasından.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
760
Hepsi çöp aslında

KS

C4S3RAKUN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hepsi çöp aslında
hocam daha iyisini ve daha iyi markaları almayı hepimiz biliriz fakat monitöre çok fazla bütçe ayıramadım sizin önerileriniz varsa 5000 tl bandında beklerim

Samsung, casper gibi markalar monitörde en azından benim için f/p olarak geride. Gamepower düşünülebilir bu üçlü arasından.
hocam gamepower ın pivot özelliği varmı acaba? teşekkür ederim.

şimdi ekran kartın amd ise freesync - nvidia ise gysnc almalısın.
27 inc 1 ms IPS panel olması önemli . Sundukların arasında bende gamepower ama gene detaylıca bi araştır
araştırmaya devam ediyorum hocam teşekkür ederim.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
760
hocam daha iyisini ve daha iyi markaları almayı hepimiz biliriz fakat monitöre çok fazla bütçe ayıramadım sizin önerileriniz varsa 5000 tl bandında beklerim

hocam gamepower ın pivot özelliği varmı acaba? teşekkür ederim.

araştırmaya devam ediyorum hocam teşekkür ederim.
İtopyadan g2412 alman en iyisi olur.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
760
BÜTÇE OLSA TN KULLANIRDIM HAKLISINIZ AMA IPS EKRANDA IŞIK SIZDIRIYORMUŞ GİBİ GÖRÜNTÜ VERİYOR
Tn en kötü renk kalitesine sahip paneldir. Önermem açıkçası ve o sızdırma dediğin şey tn panelde daha çok var.

Eğer çok karanlık bir odan yoksa o sızdırma dediğin şey yani ips glow hissedilmez zaten sadece siyahlarda belli oluyor. Va panelde de siyah sorunları var zaten:

Ben olsam ips panel aoc 24g2u veya bütçe yoksa msi g2412 alır geçerdim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri